Tymbarkowo_arbuzowa

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nidzica
Główny blog fajne-opisy-dla-dziewczyn.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-05-12
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tymbarkowo_arbuzowa

Nienawidzę Cię za wszystko !!!  Za to, że dałeś mi tę cholerną nadzieję, z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy, a przede wszystkim za to ,że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię Kocham czując się z tym żałośnie ♥ (...)

Zobacz pełny wpis »
-Bo ja go kocham !!!Ale jak mu powiesz to urwę Ci łeb, przysięgam !!! -Ale on na pewno wie i się cieszy ;) -A skąd Ty to możesz wiedzieć ??? -Bo stoi za Tobą i się uśmiecha ^^ (...)

Zobacz pełny wpis »
-Głupia jesteś . -Nie możesz powiedzieć, że jestem głupia tylko 'Moim zdaniem jesteś głupia'. -Moim zdaniem jesteś głpia. -W dupie mam Twoje zdanie !!!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
-To wszystko dlatego, że dziś wstałam lewą nogą. -Ty zawsze wstajesz lewą nogą !!! -To nie moja wina, że po drugiej stronie łóżka mam ścianę ;DD. (...)

Zobacz pełny wpis »
Sennie spoglądam na telefon 2:37. Masz jedną nową wiadomość. Treść SMS'a: -Kocham Cię, Skarbie- śpij dobrze. Tęsknie!!! I jak tu Go nie kochać ???? (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzięki Tobie usmiecham się do ekranu telefonu w drodzie na przystanek, do szkoły, do domu.A ludzie tak sie na mnie patrzą jakby uśmiech był rzeczą niecdzienną.Opowiedziałabym Ci całe mnoje nudne życie, a Ciebie nawet nie stać 'cześć', gdy mijamy się na ulicy ;(( (...)

Zobacz pełny wpis »
-To prostytutki noszą symbole religijne. -Nie wiem, ale pewnie lubią klękać !!! <Dr. House> (...)

Zobacz pełny wpis »
-Kocha mnie... -Skąd ta pewność ? -Potrafi wyczuć mój smutek przez telefon ;* (...)

Zobacz pełny wpis »
Wystarczyło, że podstępem zmusiłeś mnie do spojrzenia sobie w oczy... Nagle uwierzyłam w powiedzenie 'Miłość od pierwszego wejrzenia' !!! (...)

Zobacz pełny wpis »
-Nazywasz się google ?? -Nie! Dlaczego ?? -Bo masz wszystko czego szukam ♥ (...)

Zobacz pełny wpis »