Tylko_ola

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ola Anacka
Lokalizacja Gołdap
Główny blog tylko-ola.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Tylko_ola

Najciekawsze wpisy Tylko_ola

Zdecydowanie  lepiej mi kiedy żyje w zgodzie z siąstrą i szczerze wierze w to, że teraz wszystko zacznie sie polepszać...Istnieje pewna subtelna melodia, której piękno uwypuklają równie piękne slowa...napisze ją...bo to śliczna piosenka...a ja dąże do wolności....   Przez palce zwyklych dni oglądasz świat w pośpiechu gubiąc sny. Twój uśmiech zaws (...)

Zobacz pełny wpis »
".......nie bój sie ba, gdy chcesz to placz idz szuka wiartu w polu, pocaluj noc najwysz z gwiazd, zapomnij si i taDcz.........." Uwielbiam t piosenke, uwielbiam ten tekst, by moze dlatego, e mówi on o wolno[ci, za któr ja podam. Ja chce zapomnie si i taDczy!!! Chce zacz y pelni ycia, mam w sobie duuuuuuuuuo pozytywnej energi :) Hmm...... (...)

Zobacz pełny wpis »
"Entelechia"   W tenisówkach bielonych na mokro proszkiem do mycia zębów, Biec obok obręczy sterowanej patykiem Spod samego kopca w dól ścieżkami Aptekarki, We mgle pośród znajomych drzew i lawek. - Chcialbym zobaczyć dzisiejszego siebie Twoimi oczami, chlopcze. Mieszkalem przecież Dlugo w twojej skórze. Nasze wstydy Wspólne pod rzęsą nieruchomych staw (...)

Zobacz pełny wpis »
A ten ostani wiersz napisałam jak juz było po wszystkim, kiedy już wiedziałam, że to koniec...                            "CIEMNOŚĆ" Moją nadzieją jest światło, Ciepło rozgrzewa serce, Blask wywołuje uśmiech. Wzbudza we mnie emocje, D (...)

Zobacz pełny wpis »
Adam mówil do mnie Aniele...   Anioly gdy spadają, nie wiedzą gdzie ejst dno Anioly latwo zlapać, bo lapek na nie znam ze sto Anioly są naiwne i zawsze myślą, że to cale zlo Ominie wlasnie je, dlatego tylko moją bądĄ, I tylko przy mnie ploń, juz tylko moją bądĄ.   Anioly uwięzione nie widzą wokól krat Anioly kiedy zranić je, nie czuje nawet swo (...)

Zobacz pełny wpis »
Hmm.........nad moim życiem znów świeci sońce jednak są tacy nad którymi wciąż pada deszcz. Ten blog mial być tylko mój, ale ja nie istnieje bez bliskich, bardzo przeżywam to co sie u nich dzieje dlatego teraz pisze do kogoś, tak pisze do Ciebie Kasiu. Napisalam wiersz, jeszcze przed tym, kiedy stworzylam "okrąg w lustrze", wtedy bylam na dnie....    &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten wiersz dedykuje Ewelinie...                              "BOGACTWO" Jest mądra, naiwna, dumna. Mądrość spaja w niej Dążenie do celu i mądrość. Naiwność pozwala wierzyć, Że cel zawsze da się osiądnąć. Duma zabrania (...)

Zobacz pełny wpis »
"W TRZECH ZDANIACH" Ty wierzysz, żeby zabić w sobie wątpienie. Ja wątpie, żeby sprowokować w sobie wiarę. Oboje mamy rację, ponieważ cel i tak nie ma racji bytu?   "WZÓR" Prawda, że pasuja do siebie: chociaz nie zdradzaja podobieństwa, ich wynik to suma straconych okazji.                (...)

Zobacz pełny wpis »
I znowu ktoś mnie uświadomil :) Może zaczne odpoczątku....Wcześniej sama zrozumialam, że jestem zla, pogodzilam sie z tym, uwierzylam w to, co prawda zauważylam to również przez innchy ludzi, czasami bardzo mi bliskich, ale nikt mi tego nigdy nie powiedzial wprost, wszscy boją sie przyznać mi racje. Pomino swojego zla, zawsze myślalam, że nie jestem jeszcze taka beznad (...)

Zobacz pełny wpis »
Ponieważ strasznie przeżywałam to co sie dzije na zbiurkach i cały ten rozwój naszej znajomości, a nie jestem zbyt wylewną osoba od czasu do czasu pisałam wiersz, bo ja kocham wiersze, poezje, w niej znajduje siebie. Oto mój pierwszy wiersz dotyczący mojch dziwczynek...                   (...)

Zobacz pełny wpis »