Twisting

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog 123-zycie-sie-pieprzy.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-11-23
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Twisting

Dziś 4 luty, niby zwyczajna niedziela, dla jednych kolejna niedziela lecząca kaca, dla innych kolejna niedziela wolna poświęcona rodzinie, dla innych kolejna niedziela pracująca... niedziela niby dla wszystkich to ten sam dzień, a jednak ile ludzi na świecie tyle różnych często niczym,a czasem wszystkim podobnych do siebie.. Dla mnie ta niedziela również jest kolej (...)

Zobacz pełny wpis »
Siedzę i myślę ile tego ranka miałam zrobić , wstać , biegać, medytować gotować.. co z tego mi wyszło co mi się udało ? nic !  a właśnie siedząc w tej chwilii pierwszy raz nie czuję do siebie wyrzutów, ponieważ wiem, że jutro na to wszystko również mam czas.. takie proste, a jednak przez tyle lat tak ciężko było mi to pojąć... czasem nie trzeba nic robić, (...)

Zobacz pełny wpis »
i znów niedziela, znów kolejny dzień w roku, znów kolejny dzień wypenionymi sajgonem w głowie i potrzebą w sercu.. potrzebą miłości, bezpieczeństwa, czułości.... ktoś kocha kogoś kto go nie kocha,ale za to kocha kogoś kto nie kocha jego.. koło trwa i kręci się dobrze.  Miłość to nie bzdura.. miłość to coś co nas nakręca, coś co pozwala oddychać , ży (...)

Zobacz pełny wpis »