Twin_flames

Profil blogerki.


twin_flames

Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog arche444.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-11-26
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 188 dni temu

Blogi zarządzane przez Twin_flames

Najciekawsze wpisy Twin_flames

 Każde nowe doświadczenie niesie za sobą prawdę. Prawdę o nas samych. Moja wolność była chwilowa. Zrozumiałam to teraz. Prawdziwa wolność kosztuje. Trzeba przejść długą, bolesną drogę. Weszłam na nią. Czuje się jak dziecko we mgle i w dodatku w labiryncie. Dziś nad ranem miałam sen. Sny powróciły wczoraj, po kilku tygodniach, w dodtku pod postaci (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy cztery lata temu, podałam mu ręke na powitanie i spojrzałam w oczy poczułam, że poznaję kogoś wyjątkowego. Przez całe moje ciało przeszedł strumień energii. Jednocześnie poczułam się nieswojo, jakby ktoś zajrzał mi w głąb duszy, a zarazem jakbym spojrzała w oczy staremu przyjacielowi, przed którym nie mam nic do ukrycia. Teraz to rozumiem, ale wtedy (...)

Zobacz pełny wpis »
Myślisz, że wiesz czego chcesz? Myślisz, że zansz siebie? Myślisz, że zansz swoje pragnienia? Myślisz, że zansz swój cel? Myślisz, że znasz swoje przeznaczenie?  No właśnie. Cały czas myślisz.  Pewnie znaź odpowidzi na te pytania. Jeżeli ne na wszystkie, to przynajmniej na część z nich. Chciało by mi się napisać: "i dobrze", bo wiesz, w kt&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś mam gorszy dzień.  Tzn. nie czuję takiej mocy jak wczoraj, nie odczuwam tego blasku. Czuje za to tęsknotę.  Jednocześnie jestem pogodzona ze wszystkim. Nie buntuję się. Akceptuję.  Od czasu do czasu napływaja mi tylko łzy do oczu, spłyną delikatnnie po policzku, zostawiając uczucie świeżości. Łzy wzruszenia nie smutku.  Tak. To czas, k (...)

Zobacz pełny wpis »
Najtrudniej zmierzyć się z prawdą o sobie.  Czuję, że rodzę się na nowo. Rodzę się w bólu. Ten ból pali mnie od środka. Wypala komórkę po komórce. Trawi wszystko co stare i zbędne. Płomień przechodzi przez moje ciało od dołu do góry. Płoną plecy, płonie serce, czoło i czubek głowy. Ogień tańczy swój szalony ta (...)

Zobacz pełny wpis »
Powinnam zacząć od początku, ale nie wiem dokąd mam się cofnąć? Nie wiem, kiedy to się zaczęło? Od czego to się zaczęło? Od kogo to się zaczęło?  W środku tego wszystkiego jestem Ja.  Jest 01:23 z piątku na sobotę, nie mogę spać. Od dwóch miesięcy mam problemy ze snem. Problemy z jedzeniem. I wogóle dzieją się ze mną dziwne rzeczy. (...)

Zobacz pełny wpis »
Co złego jest w przywiązaniu?  Może to, że jak doświadczamy straty, to odczuwamy silne emocje: złość, ból, strach. A to, jak wiadomo kaloryczna strawa dla naszego Ego.  Czy jestem do czegoś lub kogoś przywiązana?  To pytanie zadaję sobie dość często, próbując udowodnić sobie, że nie jestem.  Wczoraj jednak dostałam dość zab (...)

Zobacz pełny wpis »