Trend11

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog meble-dizajn.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-02-19
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Trend11

Wejście do domu pełni jedną z kluczowych funkcji w układzie funkcjonalnym przestrzeni mieszkalnej. Choć pozornie ma za zadanie jedynie w sprawny sposób wprowadzać gości do domu, to tak naprawdę jest jego pierwsza wizytówką. Szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, że nie wszystkie przychodzące do domu wchodzą do jego wnętrza.   Siedzisko ozdobą przedpokoj (...)

Zobacz pełny wpis »
Witryny pokojowe to naprawdę idealny mebel do sypialni, salonu, czy też jadalni. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie będzie on zauważony. W końcu jest to dodatek, który zasługuje na szczególną uwagę i na pewno przykuwa wzrok każdego, kto znajdzie się w jego pobliżu. Jest to mebel, który sprawdzi się zawsze, wtedy gdy posiada się dużo elementów, któr (...)

Zobacz pełny wpis »
Przestrzeń, w jakiej spędzamy największą ilość czasu, musi być doskonale zaaranżowana. Do tego przychodzą zatem z pomocą regały do salonu, na których można pomieścić wszystko, co potrzebne, a także jakiekolwiek dekoracyjne bibeloty. Jeśli lubimy książki to i one znajdą swoje miejsce - każda rzecz zostanie umieszczona w konkretnej lokalizacji co odzwierciedli się ładem i porz (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnim czasie meble drewniane po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody. Przy ich zakupie pamiętać należy jedynie o tym, że producenci korzystają z wielu różnych gatunków drewna, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z nimi. Drewniane komody i witryny pokojowe doskonale sprawdzą się nie tylko w mieszkaniu prywatnym, ale również w biurze. D (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy urządzamy naszą jadalnię, zazwyczaj zastanawiamy się nad tym, w jakiej stylistyce chcemy ją utrzymać. Zależy nam na praktycznych meblach, ale również na efekcie zgodnym z aktualnymi trendami mody. Niezależnie od wielkości jadalni, możemy z niej uczynić wyjątkowe pomieszczenie.     Niełatwy wybór krzeseł do jadalni   W sklepie, wyzwaniem moż (...)

Zobacz pełny wpis »
Miejsce pracy musi być dokładnie zaaranżowane, aby było funkcjonalne pod wieloma względami. To, na jakim blacie pracujemy jest niezwykle istotne, toteż nowoczesne biurka muszą w sobie zawierać wszelkie cechy idealności. Jeśli sprawdzimy wcześniej przeróżne katalogi lub gdy odnajdziemy taki model, który będzie typem must have to z łatwością zasiądziemy do biurka wręcz (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy buduje się dom lub wykańcza mieszkanie należy zwrócić uwagę na wiele aspektów począwszy od ustawienia elementów sanitarnych, poprzez usytuowanie gniazdek, aż do ustalenia, gdzie powinna znajdować się jaka zabudowa. Przedpokój jest zwykle pomijany, a jest to zdecydowanie miejsce, gdzie wchodzi się najpierw - oznacza to, że przedpokój odpowi (...)

Zobacz pełny wpis »