Travelfan

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sanok
Główny blog travelfan.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-03-20
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Travelfan

MALEDIWY Malediwy są jednym z tych miejsc, które rzeczywiście są tak piękne, jak przedstawia się je w folderach z biur podróży. Błękitne laguny, rajsko białe plaże z palmami i słynne domki na wodzie będące wakacyjnym marzeniem niejednego z nas. Tutaj naprawdę można poczuć się jak w raju. I absolutnie nie trzeba się tu nudzić. 1. Male- stolica Ma (...)

Zobacz pełny wpis »
DUBAJ Dubaj, jeden z siedmiu emiratów, często określany jest miastem rekordów. To tutaj znajdują się najbardziej ekskluzywne hotele, najwyższe budynki,największe centra handlowe, najdroższe desery oraz największe, zbudowane przez człowieka wyspy. Dubaj to miejsce naprawdę wyjątkowe- tutaj arabskie tradycje przeplatają się z nowoczesną mieszanką kultur (...)

Zobacz pełny wpis »
LOS ANGELES   Los Angeles, miasto w Kalifornii o którym śnią miliony. Miasto, które potrafi zadziwić, zachwycić i niczym gigantyczny magnes przyciągnąć do siebie ludzi, którzy pragną zrealizować swój amerykański sen. W Los Angeles jak nigdzie indziej w USA, można poczuć luksus i przepych, otrzeć się o bezdomnych i spotkać gwiazdy wi (...)

Zobacz pełny wpis »
BANGKOK Bangkok jest miastem, które trudno zapomnieć. Ciężko zapamiętać jednak jego pełną nazwę: Miasto aniołów, wielkie miasto, miejsce pobytu świętego klejnotu Indry (Szmaragdowy Budda), miasto boga nie do zdobycia, wielka stolica świata, ozdobiona dziewięcioma drogimi kamieniami, bogata w potężne pałace królewskie, równe niebiań (...)

Zobacz pełny wpis »
NOWY JORK Miasto w Stanach Zjednoczonych o największej liczbie mieszkańców, a zarazem centrum jednej z najludniejszych aglomeracji na świecie. Nowy Jork wywiera znaczący wpływ na światowy biznes, finanse, media, sztukę, modę, badania naukowe, technologię, edukację oraz rozrywkę. Wiele miejsc w Nowym Jorku jest atrakcyjnych dla turystów. (...)

Zobacz pełny wpis »
WARSZAWA Warszawa to stolica Polski i województwa mazowieckiego, największe miasto kraju, położone w jego środkowo-wschodniej części, na Nizinie Środkowomazowieckiej, na Mazowszu, nad Wisłą. Warszawa jest ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz gospodarczym. Co warto zobaczyć: 1. Plac zamkowy Początki (...)

Zobacz pełny wpis »
PARYŻ Paryż to stolica i największe miasto Francji, położone w centrum Basenu Paryskiego, nad Sekwaną. Miasto stanowi centrum polityczne, ekonomiczne i kulturalne kraju. W 2018 Paryż odwiedziło 17,95 mln turystów z całego świata – był trzecim najczęściej odwiedzanym miastem świata. 1. Wieża Eiffla Najbardziej znany o (...)

Zobacz pełny wpis »