Tranquility

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna Leczynska
Lokalizacja Szczecin
Główny blog tranquility.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tranquility

all I used to believe in... all I used to hope for... is gone in my weak fear-hands I keep your love she's gone too with the rain with the blood of the past steel warm and sweet still cold and poisoned wish you were forsaken wish you were so close crave you were an air to my lungs crave you were the rain but you beautiful but dead dead because beautiful weak and str (...)

Zobacz pełny wpis »
!notki! ... no cóż, nie jestem pewna, czy to w ogóle funkcjonuje... myślę, że warto spróbować. Zawsze myślaam, że pisanie tych najbardziej osobistych przemyśleń i przypadków życiowych powinno mieć swoje miejsce w zwykym pamiętniku. Jenak milo jest czasem podzielić się z innymi, równie anonimowymi ludźmi, tym, co się nosi gdzieś gęboko i daleko poza codzienn (...)

Zobacz pełny wpis »
wczoraj bylam liściem jesiennym plynęlam ku sloncu  ku ziemii bezwladnie bezmyślnie bez czasu i bez celu wiedzialam ze znajdę milczenie i ciche spojrzenie wiedzialam ze znajdę tam ciebie w blędnym wichrze nieskończoności mdlalam w zlowrogim śmiechu konieczności skonalam bez siebie bez ciebie bez zludzeń bez żalu na grobie nadziei usnęlam i czekam na S (...)

Zobacz pełny wpis »
znalam kiedyś kogoś i nigdy nie zapytalam go jak to jest nic nie czuć pokochalam niestety i kocham do tej pory zawsze bede          glupi los widzial jak blask w oczach przestal sie tlić gdy powiedzial ze to koniec nie raz chcial wrocic       a ja go chcialam      i wciąż (...)

Zobacz pełny wpis »
feel my scream when I cannot sleep                  hear my scream when I say that I love touch my lips when they're cold and tired give them a kiss                    give them a hope touch my shiever (...)

Zobacz pełny wpis »
I woke up and thought that there's no reason to get up... There's nothing to do... It was so hot outside... when the telephone rang I even didn't feel like picking it up... two weeks of parties made me feel weak ... the phone didn't stop ringing so I got really pissed "si"- I said... and guess what... these were my parents... they are coming back today... I wonder what my (...)

Zobacz pełny wpis »
kurcze... ja się przejmuje jakimis durnymi problemami na uczelni... a tu tysiące dzieci umiera z glodu... miliny ludzi cierpi na nieuleczalne choroby... co noc setki ludzi zostaje zabitych bez powodu wiele kobiet pada ofiarami przemocy i gwaltu... polowa ludzi na swiecie ma zlamane serca WIĘC POWINNAM BYĆ  SZCZĘŚLIWA DO CHOLERY!!!!!! LUDZIE!!!! CIESZCIE SIĘ TYM, (...)

Zobacz pełny wpis »
bylam pewna ze zdam ten egzam pewna z malą nutką zwątpienia powinnam bylam wątpić... to by tak nie zabolalo nie bylo jak byc mialo sama nie wiem,,, niech ktos tu mnie pocieszy trzeba iść do przodu ale czasem nie jest latwo (...)

Zobacz pełny wpis »
udowodnie tym pajacom, ktorzy uwalili mnia na egzamie i pokaże im, że jestem warta więcej niż 57.5%... zdam tego shita!!!!!!! i nic mnie nie powstrzyma!!!!!  koiec upadków... będą od dizsiaj same wzloty!!!!!!!!!!! nie ma innej możliwości.... (...)

Zobacz pełny wpis »
becauce of that simple reason that I've just failed my exams- they were all in English- I'm looking for somebody who would be willing to help me keep in touch with my English...   (...)

Zobacz pełny wpis »