Traczykowski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Barciany
Główny blog on.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-05-28
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność 8 dni temu

Najciekawsze wpisy Traczykowski

Pojawiła się szansa, stworzyliśmy sobie. ta szansę. Prawo przyciągania dziła jeszcze jest trochę do przepracowania. Ale najwieksza wdziecznść, że swiat bez poczucia winy jest inny i jest super i tak nie męczy i już tego nie będzie trzeba isc dalej. Wyszczególnic moge około 5 zjawisk jakie mnie wczoraj spotkały: kobiety; 1. Niezdolne do relacji poniewaz za ba (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest dzień, w którym jestem lepszym przyjecielem ludzi i swojej włsnej rodziny i znajomych. Poczułem, e to jest dobry kierunek inni ludzie. Przstałem ich oceniac i osądzac i zaczałem doceniać i być pozytywnym. W pracy tez się wszytko udało mam już nowych klientów oraz wynegocjowałem 2000 tysiące złotych plus staż. Biuro wyjdzie fajnie i będzie bardzo m (...)

Zobacz pełny wpis »
Ide na impreze poprawiłem wszytkie tematy, które udało mi sie wypatrzeć w mojej naturze, mam energię i chce się iśc pobawic i sie nie moge doczekac by zobaczyć co przyciągnałem do siebie i jakie tym razem doświadcznie mnie spotka. Mam w sobie luz oraz mam w sobie czas, że nie napieram a i licze, że dzisaija poznm kogos bez wysiłku oraz bez oporu i poczucia zagro (...)

Zobacz pełny wpis »
Na imprezie w obliczu wielu możliwości poznałem piekną kobiete była i jest roche jak taki kot, chodzi własnym sciezakmi jest niezalezna oraz samodzilna widac, ze to silna i młoda fascynujaca kobieta, która posiada swoje pasje i marzenia jestjakby projektatnką bardzo kreatywna i bardzo wspaniała widac że też dobra dusza. nie szuka facetaa okazjonalnie ale nie ukryw (...)

Zobacz pełny wpis »
Stanąłemprzed wielkim problemem, z którym od lat sobie poradżic nie potrafiłem. Mianowicie chodzi o drugą połowe i ja nie mam pojecia czy taka istnieje. Natura jaka mam podpowiada mi, że nie ma żadnych magicznych zależności ponieważ one miały mi tylko w pewnym sensie pomóc ukryć słabosc. Słabośc która powoduję, że nie potrafię w naturalnyspos (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem po rozmowach z moimi nowymi współpracownikami, ciesze sie ponieważ przestałem być taki gadatliwy i wszystko odbyło sie w taki spośób, ze oni są w stanie to przerobić ten bank informacji. Wyszło konkretnie, krótko i na temat, rzeczwo i zakumunikowali mi , ze sa bardzo zadowoleni i na tym mi zalezało. Dostałem co chiałem i mam pole do popisu s (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest przyszłość. Jest 3 dzień po teraźniejszości, k†óra już była i mogłosie wydarzyć wszysto. Stawiam na bezpieczeństewo oraz na jakies nowe doświadczenia. Karma opadła i jet nowa karrm. Zdarzyło się coś normalnego, zdarzyły się cuda. Cudem jest moja otwarosc na miłość oraz nawieksze pieniadze, któ®ą trenowałem i wytrenowałem. Przest (...)

Zobacz pełny wpis »