Traczykowski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Toruń
Główny blog on.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-05-28
Wiek 25 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Traczykowski

Pojawiła się szansa, stworzyliśmy sobie. ta szansę. Prawo przyciągania dziła jeszcze jest trochę do przepracowania. Ale najwieksza wdziecznść, że swiat bez poczucia winy jest inny i jest super i tak nie męczy i już tego nie będzie trzeba isc dalej. Wyszczególnic moge około 5 zjawisk jakie mnie wczoraj spotkały: kobiety; 1. Niezdolne do relacji poniewaz za ba (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest dzień, w którym jestem lepszym przyjecielem ludzi i swojej włsnej rodziny i znajomych. Poczułem, e to jest dobry kierunek inni ludzie. Przstałem ich oceniac i osądzac i zaczałem doceniać i być pozytywnym. W pracy tez się wszytko udało mam już nowych klientów oraz wynegocjowałem 2000 tysiące złotych plus staż. Biuro wyjdzie fajnie i będzie bardzo m (...)

Zobacz pełny wpis »
Ide na impreze poprawiłem wszytkie tematy, które udało mi sie wypatrzeć w mojej naturze, mam energię i chce się iśc pobawic i sie nie moge doczekac by zobaczyć co przyciągnałem do siebie i jakie tym razem doświadcznie mnie spotka. Mam w sobie luz oraz mam w sobie czas, że nie napieram a i licze, że dzisaija poznm kogos bez wysiłku oraz bez oporu i poczucia zagro (...)

Zobacz pełny wpis »
Na imprezie w obliczu wielu możliwości poznałem piekną kobiete była i jest roche jak taki kot, chodzi własnym sciezakmi jest niezalezna oraz samodzilna widac, ze to silna i młoda fascynujaca kobieta, która posiada swoje pasje i marzenia jestjakby projektatnką bardzo kreatywna i bardzo wspaniała widac że też dobra dusza. nie szuka facetaa okazjonalnie ale nie ukryw (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest styczeń a ja wracam w przesżłosć i podsumowywuje sobie te trzy miesiące. W pracy poszłomi bardzodobrze i mam swoje upragnione 5 koła, w które celowałem i które jestem wstanie wyciągnąc co miesiąc, mam bardzo duzo klientów i swietnekontakty, w pracy sie dobrze czuję i jest mi w niej bardzo dobrze. Poznałem ją fajna czarna. Brunetka o zielonych (...)

Zobacz pełny wpis »
Kocham ją! Zobaczyłem ją 15 lat temu i powiedziałem do siebie, że gdybym umiał żyć naprawde to poprostu wybrałbym ja. Uczciwie i szczerze chciałem ja przytulić. Moje serce pragneło ja poznać i nigdy w to nie wierzyłem, nigdy. Potem sobie pomyślałem, a co jesli to jest własnie ona - miłośc której szukam od zawsze, miłość dobra i kobieta dobra. Widziałem (...)

Zobacz pełny wpis »
Stanąłemprzed wielkim problemem, z którym od lat sobie poradżic nie potrafiłem. Mianowicie chodzi o drugą połowe i ja nie mam pojecia czy taka istnieje. Natura jaka mam podpowiada mi, że nie ma żadnych magicznych zależności ponieważ one miały mi tylko w pewnym sensie pomóc ukryć słabosc. Słabośc która powoduję, że nie potrafię w naturalnyspos (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzy dni temu miałem sen, że całowałem się z jakąs dziewczyna i myśle, ze był to sen pogodzenia sie ze sobą oraz też z cheryl. Poniewaz nie ma to sesnu jednak w takiej formie dramaturgi i stresu jakby uciekac od własnej harmoni. Mozna zadac sobie pytanie czy moja charmonia i moja radośc jest zbudowana ponieważ takie mam obecnie poglądy gdyż w takiej miarze móg (...)

Zobacz pełny wpis »
Całkowicie udało mi sie uzdrowic zło jakie nosił mój tata i który przenosił to na moja mame oraz mnie czego niespodziewałem sie, że tak to moze wygladac, całkowicie sie uzdrowiłem z tej relacji i z takiego przymusu, ze mam taki byc i wydostałem się z niewoli jego kierownictwa, odzyskałem swój spokoj pokonałem swojego wroga i moge juz bez obaw o nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyjaśniłem sobie już wszelkie sprawy i myślę, że przez ta manifestacje i ta energię byłem lekko niekomatibilny ze sobą i tracę kontakt ze sobą oraz się stresuję i potem wymyślam puszczają mi emocję i naprawde pisze głupoty, które jakby niszczyły mój wizerunek, bo zazwyczaj ryzykuje i juz przestaje w ten sposób działac i ryzykowac i tez napier (...)

Zobacz pełny wpis »