Tossas

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pawłowice
Główny blog blogapartamenty.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-05-05
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tossas

Zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym ceny mieszkań nadal trzymają się na wysokim poziomie. Teraz w wielu polskich miastach za własne „M” trzeba zapłacić nawet przeszło 10 tysięcy złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości. Co wpływa na ceny mieszkań? Na cenę nowego mieszkania składa się wiele różnych składowych. To nie tylko sama cena (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakupienie mieszkania jest sporym wydatkiem, dlatego wiele osób planujących przeprowadzkę na swoje decyduje się wtedy na kredyt. Gdzie go zaciągnąć? Gdy nie wiesz, jak wybrać najlepszą ofertę, sprawdź te 3 porady! 1. Skorzystaj z internetowego kalkulatora kredytowego W sieci można znaleźć mnóstwo serwisów z kalkulatorami kredytowymi. Służą one do wyliczenia (...)

Zobacz pełny wpis »
Sprzedaż mieszkania, domu lub innej nieruchomości przed upływem 5 lat od jej nabycia może oznaczać konieczność zapłaty podatku dochodowego. Istnieje jednak kilka sposobów, aby uniknąć tej daniny. Jak to zrobić? Ile wynosi podatek od sprzedaży nieruchomości? Przy sprzedaży nieruchomości przed upływem 5 lat podatkowych od jej zakupu fiskus może nałożyć podatek dochodowy. S (...)

Zobacz pełny wpis »