Toprolniczka

Profil blogerki.


toprolniczka

Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog toprolniczka.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-11-17
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 100 dni temu

Najciekawsze wpisy Toprolniczka

Nie było mnie tutaj stanowczo zbyt dawno... Mogę mieć do siebie jedynie żal i pretensję... Dlaczego? Brak chęci? Zero motywacji? Nic z tych rzeczy:) Otóż w moim życiu zaszło wiele, czasami zbyt wiele. Wszystkie wydarzenia w mojej codzienności sprowadziły mnie do poszukania dodatkowej alternatywy dla stanu zdrowia i życia. Teraz po woli mogę się pochwalić (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ciągle widzę ogłoszenia tego typu na różnego rodzaju spottedach, portalach ogłoszeniowych czy nawet przydrożnych tablicach. W tym ostatnim przypadku przynajmniej cieszę się, że internet nie pochłonął jeszcze wszystkich i została małą garstka ludzki, którzy korzystają z tradycyjnych metod. Wprawdzie technika poszła na przód i należy z n (...)

Zobacz pełny wpis »
  Co to takiego? Po co się stosuje?   Sięgając pamięcią jakieś 6 czy 7 lat temu widziałam zdjęcie, które zwróciło na mnie szczególną uwagę. Po pewnym upływie lat, to samo zdjęcie pojawiło się w programie. Od razu je rozpoznałam. To była krowa z takim jak by kapslem/korkiem na boku. Pamiętam, że można było wsadzić swobodnie rę (...)

Zobacz pełny wpis »
  Jak ogólnie wiadomo, dla każdego człowieka wszelkie zmiany początkowo są szokiem i potrzebujemy czasu, by się do tego przyzwyczaić. Tak samo dzieje się w świecie zwierząt. Nowy nabytek cieląt powinien po przyjeździe na gospodarstwo zostać jak najszybciej rozładowany. Niestety bywają przypadki, że cielaki czekają kilka godzin na opuszczenie środka tra (...)

Zobacz pełny wpis »
  Od najmłodszych lat lubiłam zwierzęta. Psy i koty były na porządku dziennym. Przez paręnaście lat towarzyszyły mi również świnki morskie. Jednak zawsze gdzieś były przemycane łaciate. Krowy to moja jak by pasja:) Wszystko co było łaciate stawało się w moim posiadaniu (w miarę też rozsądku i budżetu) Zaczynając na kubeczkach, szklankach, zeszytac (...)

Zobacz pełny wpis »