Tomi_ck

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog budujemydom.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-09-01
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tomi_ck

W poprzednim moim wpisie napisałem o tym kogo będzie potrzebować przy budowie domu. Tematem mojego dzisiejszego wpisu będzie to jak postarać się o dobrego fachowca. Nie będę zaczynał od murarza, tynkarza czy dekarza albo hydrualika ale napiszę o elektryku. Dobry tani elektryk to przede wszystkim fachowiec. Wykona instalacje elektryczne, która będzie dobrze (...)

Zobacz pełny wpis »
Zabieramy się za budowę domu. Siadamy i się zastanawiamy. Ile mamy kasy, co trzeba zrobić i kogo będziemy potrzebować. Z kasą bywa różnie, albo jest odłożona albo jest w banku, tylko trzeba się o nią postarać. Jeżeli mamy już kasę i znamy kosztorys budowlany domu, a więc ile na co musimy wydać należy zamówić materiały budowlane oraz zatroszczyć (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam Każdy marzy o swoim własnym domu lub mieszkaniu. Czasem te marzenia spełniają sie szybko, czasami musimy dłużej na to poczekać. Jeżeli już zdecydowaliśmy się na budowę domu, to na pewno musimy wiedzieć kilka podstawowych rzeczy zanim zaczniemy ją realizować.  Na samym początku musimy wybrać plan architektoniczny naszego domu. Na rynku obecnych (...)

Zobacz pełny wpis »