Tomekwaw

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog pracazumowa.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-05-13
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tomekwaw

Traktujesz swoich pracowników dobrze, opłacasz im wypłatę, udzielasz im płatnych urlopów jak i proponujesz ekstra dodatki. Mimo to, z któregoś powodu nie dają z siebie wszystkiego. Pojawiają się w pracy na czas, robią co do nich należy natomiast ich postawa i wyniki nie są satysfakcjonujące. Wtedy doświadczasz olśnienia. Twoim zatrudnionym brak (...)

Zobacz pełny wpis »
Mobbing w miejscu pracy szerzy się jak wirus. To dla mnie niewytłumaczalne, że więcej niż 50% wszystkich zatrudnionych jest terroryzowanych w miejscu pracy.   Znęcanie się w miejscu pracy dotyczy wszystkich stanowisk i obejmuje zarówno mężczyzn oraz kobiety. Prześladowania i szykany dotykają całego szeregu zatrudnionych nie zważając na płeć . (...)

Zobacz pełny wpis »
To jak traktujesz swoją pracę i jak widzisz swój pobyt w tym miejscu zależeć będzie sporo od tego jak postrzegasz swojego pracodawcę. Termin pracodawca znaczyłby zarówno Twego bezpośredniego przełożonego i samą firmę. Jeśli odczuwasz, że masz złego pracodawcę istnieje jedynie małe prawdopodobieństwo, że zostaniesz w tej firmie.   Ale (...)

Zobacz pełny wpis »
Zmiany w kadrach pracowniczych są dużym problemem dla każdej firmy. Koszt zastąpienia pracownika jest często niezwykle duży, potrzeba na to dodatkowego czasu. Kłopotem będzie konieczność przeszkolenia nowego pracownika. Dobrym pomysłem jest wobec tego zachowanie stałej kadry.   Jednym ze środków na zatrzymanie zatrudnionego jest poznanie pretekst (...)

Zobacz pełny wpis »
Istnieje parę kluczowych etapów, dzięki którym można radzić sobie z rozwiązywaniem konfliktów w miejscu pracy. Za każdym razem, gdy ekipa ludzi współdziała nad zleconym im zadaniem istnieje duża szansa, że powstają spory. Czasem sprostanie kłopotom jest bezproblemowe do zrealizowania, natomiast w innych przypadkach sytuacja może się wymk (...)

Zobacz pełny wpis »
Wypadki mogą zdarzyć się w każdym środowisku pracy. Nawet ciche powierzchnie urzędowe mogą być areną dla nieszczęśliwych wypadków. Jednak wiadome jest, że wypadki są bardziej powszechne w branżach jak chociażby budownictwo. Wypadek może się przydarzyć z wielu względów. Może zawieść ekwipunek, człowiek popełnić błąd bądź wymogi bezpiecze (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaledwie kilka lat temu, ochrona zatrudnionych była niewielka jeśli w ogóle jakaś była. W tym okresie traktowanie pracownika dobrze albo źle leżało w kwestii właściciela firmy. Warunki pracy były często ubogie: przepisy bhp niewystarczające a w wielu przypadkach nie egzekwowane. Spora część zatrudnionych nie otrzymywała żadnych korzyści z odszkodowania & (...)

Zobacz pełny wpis »
To smutny fakt, że dzisiaj większość ludzi nie jest świadomych swoich praw jako pracowników. W co poniektórych przypadkach pracownicy odczuwają, że ich prawa są łamane, ale nie mają pojęcia o tym jak z tym walczyć.   Tak więc pierwszym krokiem do rozwikłania problemu jest uświadomienie sobie własnych praw. Aby pomóc Ci w tym, pon (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy jeden z pracowników odejdzie z firmy, trzeba znaleźć wykwalifikowaną osobę, która przejmie jej obowiązki. W czasie procesu aplikacji trzeba będzie ocenić charakter i cechy wszystkich pretendujących kandydatów celem ustalenia, który z nich jest najodpowiedniejszy na nowe stanowisko.   Trzeba być rozważnym przy wyborze. Jeś (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli jesteś stroną sporu, masz problemy z dyskryminacją albo molestowaniem, kłopoty z zadłużeniem lub kłopoty z rozwiązaniem umowy o pracę, najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie prawnika. Prawnik Wrocław zajmie się obroną Twoich praw, dla przykładu w przypadku gdy dotknie Cie zwolnienie dyscyplinarne. Wyselekcjonowanie adekwatnej osoby ma zasadnicze znacz (...)

Zobacz pełny wpis »