Tomaszmlak

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Główny blog minecraftowy-swiat.blogi.pl »
Data urodzenia 2006-12-22
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tomaszmlak

Minecraft jest to gra stworzona przez Markusa "Notcha" Perssona i rozwijana przez Mojang Studios. Pierwsza publiczna testowa wersja gry została wydana 17 maja 2009 roku. Minecraft jest grą bez określonych celów, jednak bardzo ważne jest przetrwanie. Gracze mają nieograniczone możliwości w eksplorowaniu i modyfikowaniu świata gry. Dostępne są również osiągnięcia (ang. achi (...)

Zobacz pełny wpis »
Microsoft i Mojang postanowiły chyba zwalczyć wersje pirackie, wersji Java gry. Już za kilka miesięcy (prawdopodobnie początek 2021 roku) każdy posiadacz Minecraft Java będzie zobowiązany do założenia konta Microsoft. Inaczej bez użycia owego konta nie będzie mógł grać.   Instrukcje jak to zrobić Mojang będzie wysyłał na e-mail, pokazywał na kanale Youtube lub poprzez (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś na Minecraft Live zaprezentowano nadchodzącą aktualizację i tak oto nadchodzi z dawna oczekiwany Cave update. Aktualizacja planowana jest na lato 2021 roku. W trakcie trwania relacji na żywo twórcy pokazali 3 nowe zwierzęta i potwory, 2 nowe jaskinie, nowe przedmioty, mechaniki oraz szereg zmian usprawniających generowanie mapy. W tym poście dowiecie się jakie zmiany (...)

Zobacz pełny wpis »