Tomasz7

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Zach-pom
Główny blog 003-tesknota.blogi.pl »
Data urodzenia 1947-11-16
Wiek 76 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Tomasz7

Najciekawsze wpisy Tomasz7

/Pierwsze osiem strof zasłyszane z dzieciństwa pozostałośc własna/ "W OGRÓDKU NA GRUSZCE ZWIERZAŁ SIĘ KOMAR MUSZCE MUSZKO JA CIĘ KOCHAM SZALENIE JA SIĘ Z TOBĄ OŻENIĘ -CO JA TAKA PIĘKNA MUSZKA ZA TAKIEGO ŻÓŁTOBRZUSZKA NIGDY NA TO NIE POZWOLĘ STARĄ PANNĄ ZOSTAC WOLĘ......" - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - TAK MINĘŁ (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej królewski ptaku,Orle Polski Biały Wciąż myślę o Tobie, wciąż jesteś wspaniały Bo Ty zawsze czuwasz nad Polską kochaną Ja ciągle spoglądam i wieczór i rano I wciąż patrzę w niebo, uwierz mi kochany Spoglądam czy jesteś czy czuwasz nad nami. Orle Ty wciąż patrzysz na nasz kraj z miłością I chociaż wróg nieraz napadał ze złością Wróg (...)

Zobacz pełny wpis »
     Nikt już mnie tak nie pokocha Tak jak Ty ,mnie już nikt nie pokocha Tak jak Ty, nie zrozumie mnie nikt Biedne moje serduszko wciąż płacze Lecz nie wrócą minione już dni. Szliśmy razem przez słoty i burze Ile razy wiał w oczy nam wiatr Serca nasze - gorące szlachetne Wciąż kochały i siebie i świat. Czy pamiętasz dzień piękny, s (...)

Zobacz pełny wpis »
Tyle krajów jest na świecie - Tyś jedyna Ja o Tobie zawsze myślę - kocham Cię Boś Ty Polsko mą Ojczyzną mą przystanią Wiem, że nigdy nie zostawisz Polsko mnie. Miałem roczek, miałem dziesięc już sześcdziesiąt Lata lecą a ja wciąż na ziemi Twej Ciągle wierzę, ciągle kocham, ciągle ufam  Wiem że nigdy nie zabraknie wiary mej. Nieraz smutny, nieraz głodn (...)

Zobacz pełny wpis »
KSIĘŻYC SWOJĄ BLADĄ TWARZ POCHYLIŁ NISKO, NIE CHCE WIDZIEC W MOICH OCZACH GORZKICH ŁEZ, BYŁAŚ ZEMNĄ , POŚWIĘCIŁAŚ DLA MNIE WSZYSTKO LECZ ODESZŁAŚ, CHOC NIE CHCIAŁAŚ....JA TO WIEM. JA ZOSTAŁEM NO I BŁĄKAM SIĘ PO ZIEMI TY Z MIŁOŚCIĄ NA MNIE Z NIEBA PATRZYSZ WCIĄŻ, NIERAZ MYŚLĘ CZY NAPRAWDĘ ZASŁUŻYŁEM ŻE PRZELEWASZ WCIĄŻ TY NA MNIE MIŁOŚC SWĄ. WIESZ KOCH (...)

Zobacz pełny wpis »
   DO CIEBIE KOCHANA JUŻ TRZY LATA JAK CIEBIE TU NIE MA HEN ODESZŁAŚ I JESTEŚ JUŻ W NIEBIE PRZY MNIE SMUTEK, TĘSKNOTA SIĘ TRZYMA MOJA ŻONO JA WCIĄŻ KOCHAM CIEBIE. CIĄGLE SAM I WCIĄŻ BŁĄDZĘ PO ZIEMI I SPOGLĄDAM ZA TOBĄ GDZIEŚ W DAL ALE PRZECIEŻ TO JUŻ SIĘ NIE ZMIENI CIEBIE NIE MA - JEST SMUTEK I ŻAL. A GDY DZIEŃ JEST POCHMURNY, DESZCZOWY SIEDZĘ (...)

Zobacz pełny wpis »
JUŻ NIC NIE ZOSTAŁO MI OPRÓCZ WSPOMNIEŃ I LISTÓW TWYCH PLIK TYLKO SMUTEK, TĘSKNOTA I ŻAL I BOLESNY W MYM SERCU KRZYK. CZY JEST KTOŚ ,KTO WZIĄŁBY TEN BÓL CZY JEST KTOŚ, KTO POZWOLI ZAPOMNIEC CHYBA NIEMA BO JA WCIĄŻ CIĘ KOCHAM, BO JA ZAWSZE CIĘ WIDZĘ KOŁO MNIE. ZNÓW UJRZAŁEM CIĘ DZISIAJ WE ŚNIE, I ROZWIANE PRZEZ WIATR WŁOSY TWOJE, I ODCHODZ (...)

Zobacz pełny wpis »
  To co dał mi świat niespodzianie zabrał los Gdzie jesteś moje serce gdzie Musiałaś odejśc daleko gdzieś hen Odeszły z Tobą radośc, piękne dni A tylko wspomnienia pozostały mi. Wiem moje serce jak bardzo kochałaś Wiem, że odejśc odemnie nie chciałaś Lecz to się stało wbrew naszej woli Boże jak smutno-Boże jak boli Boże Ty zawsze wspaniały byłeś Lecz (...)

Zobacz pełny wpis »