Tolerancja

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ala Pen
Główny blog tolerancja.blogi.pl »
Data urodzenia 1958-02-01
Wiek 64 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tolerancja

Uroczy ma dziwny i rzadko spotkany zwyczaj, że na wszelakich przyjęciach odbębnia pierwszy taniec z Tolerancją by w dalszej części roztaczać swe uroki, jak na Uroczego przystało, wśród pozostałej części płci pięknej. Jakaż to, więc radość go spotkała kiedy wyciągając z koperty przesyłkę zauważył na niej dwie ślubne obrączki.- no to się bawimy Tolerancja (...)

Zobacz pełny wpis »
-wiesz Tolerancja, chyba coś przegapiłem- powiedział Uroczy pewnego wieczoru, kiedy to tak siedzieli z Tolerancją i sączyli piwo przełączając pilotem z Baru na Na wspólnej ....- a cóż takiego mój kochany Uroczy?- przegapiłem moje życie ...- skąd te smutne refleksje? mamy dom, dzieci, psa, dobrą pracę ....- zawsze marzyłem żeby spełnić się jako mężczyzna, nie (...)

Zobacz pełny wpis »
- dzień dobry Uroczy- jaki tam dobry....- ładna pogoda się zapowiada- nie chwal dnia przed zachodem słońca- a może trochę optymizmu?- a z czego mam się cieszyć?- wstawaj, śniadanie na stole- a na czym ma być? na krześle?Tolerancja z właściwym sobie stoickim spokojem życzy wszystkim miłego dnia. (...)

Zobacz pełny wpis »