Toffunio

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kasia Mierzwiak
Główny blog toffunio.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Toffunio

"- Dzisiejsze przyjęcie - powiedzial Krzys - urzadzone jest na czesc tego, co ktos zrobil, i wszyscy wiemy, kto jest ten ktos, i to jest jego przyjecie, bo urzadzone jest na czesc tego, co on zrobil."   A wiec przyjecie bylo na czesc taty Natki, w zwiazku z tym bylo duzo dobrego jedzenia i napoje domowej roboty. Jako mlodziez, swietujaca zakonczenie wakacji i poczatek roku a (...)

Zobacz pełny wpis »
" Spojrzal na zegar, który przed kilkoma tygodniami zatrzymal się na piec minut przed jedenastą. - Dochodzi jedenasta - rzek Puchatek wesolo - Akurat nadszedl czas na male Conieco. - I wsadzil glowę do spizarni"   Ja, zagladajac dzisiaj do spizarni, zobaczylam bardzo przykry widok pustej lodowki! W ta jakze przygnebiajaca pogode wybralam sie do sklepu. Postanowilam samodzie (...)

Zobacz pełny wpis »
"- Zdaje mi się, żeśmy wszyscy powinni zagrać w Misie-Patysie - powiedzial Krzyś I tak też zrobili. A Klapouchy, który nie gral w to nigdy przedtem, wygral więcej razy niż ktokolwiek inny."   Misie Patysie powinny zostać jak nie dyscypliną sportową to przynajmniej ponadpokoleniową grą jednoczącą wszystkich ludzi! Powinni w nią grac wszyscy studenci, panie z dziekanatu, rekt (...)

Zobacz pełny wpis »
"- A ty jak się masz? - spyta Puchatek.  - Nie bardzo sięmam - odpowiedzial Klapouchy. - Nie pamiętam czasów, żebym jakoś sięmial"   A ja wlasnie dzisiaj wcale sie nie mam. Sa dni w miesiacu kiedy nienawidze byc kobieta i to jest wlasnie taki dzien! Moim najwiekszym marzeniem jest usiasc z moim najlepszym przyjacielem termoforem na brzuchu i ogladac "Dume i uprzedzenie (...)

Zobacz pełny wpis »