Tmz07

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Dankowice
Główny blog mojadroga.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-03-31
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tmz07

60 Sekretów Nauki PerswazjiSztuka przekonywania i wywierania wpływuRobert Cialdini, Noah Goldstein Steve Martin Książka jak wskazuje tytuł traktuje o technikach perswazji, powszechnie zwanej manipulacją. Najważniejszą rzeczą jaką musimy wiedzieć przed jej przeczytaniem, to że manipulacja powinna być używana tylko w sposób etyczny, tak aby obie strony miały korzyść z (...)

Zobacz pełny wpis »
Zasady wywierania wpływu na ludzi Szkoła Cialdiniegodr. Robert B. Cialdini      Robert Cialdini opisał w tej książce podstawowe zasady którymi powinniśmy się kierować stosując je w praktyce, przy czym jedną i najważniejszą jest to, aby nie używać ich na szkodę osoby na której ją stosujemy.      Reguła wzajemności - Polega (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć    Mam na imię Marcin, mam 25 lat i postanowiłem założyć tego bloga aby pomóc samemu sobie. Staram się uczyć i rozwijać jednak zauważyłem, że pewna rzecz mnie hamuje w tym moim postanowieniu, mianowicie wiele informacji, które docierają do mnie na podstawie przeczytanych książek, artykułów, przerobionych kursów, obejrzanych film&oac (...)

Zobacz pełny wpis »