Theszymono

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog podrozezadanie.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-08-25
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Theszymono

Obecnie najwięcej obaw podczas planowania wakacji wywołuje szybkie rozprzestrzenianie się Koronawirusa. taka ciekawostka Komunikaty MSZ określają zagrożenie w czterech stopniach:    Zachowaj (zwykłą) ostrożność - oceniając poziom zagrożenia na zbliżony do tego w Polsce, Zachowaj szczególną ostrożność oceniając poziom zagrożenia wyższy niż w Polsce, MSZ od (...)

Zobacz pełny wpis »
ublin-miasto na prawach powiatu we wschodniej Polsce, stolica województwa i powiatu lubelskiego, centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej. Dziewiąte co do wielkości populacji miasto w Polsce, drugie w Małopolsce (339 811 mieszkańców na koniec 2018 roku). Miasto lublin leży w wojewótwie lubelskim.  Miasto zostało założone w 6 wieku. Niżej wysyłam zdjęcia (...)

Zobacz pełny wpis »
Miasto Lublin  Położone na Wyżynie Lubelskiej nad Bystrzycą, na dwóch odmiennych obszarach: zachodnim, o urozmaiconej rzeźbie terenu, z licznymi wąwozami, dolinami, wzgórzami oraz wierzchowinami, oraz wschodnim, płaskim. Historycznie Lublin ulokowany był nieopodal granicy Małopolski z Rusią Czerwoną, współcześnie jest położony w odległości ok. 170 km od s (...)

Zobacz pełny wpis »
Co z Europą?    Ostrzeżenia MSZ i niebezpieczeństwa od pewnego czasu nie dotyczą już wyłącznie krajów afrykańskich. Napięcie związane z zamachami tzw. "Państwa Islamskiego" można odczuć w wielu krajach Europy. Wydarzenia we Francji zamachy w Belgii nie pozostawiają złudzeń - atrakcyjne pod względem turystycznym stolice państw europejskich są na celu zamachowc&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
Mój pierwszy post.  W pierwszym poście może trochę opowiem trochę o mojej podróży do momim zdaniem jednym z najładniejszych miast Polski. A rozchodzi się o miasto LUBLIN. moim zdaniem jest jednym z najbardziej zadbanych miast ,jest bardzo dobrze rozwninięte pod komunikacj miejskiej. Sam na własnej skurzę mogłem doświadczyć jak to funkcjonuje i jestem pod wielkim (...)

Zobacz pełny wpis »
Planujesz wyjechać nad morze? Podpowiadam też co zabrać nad morze  żeby przypadkiem nie obudzić się bez stroju kąpielowego i slipek. A jak chcemy wziąć parawan i lodówkę turystyczną bierzmy. W naszym zestawieniu też się znalazły, choć oczywiście to propozycja raczej dla tych, którzy będą plażować nad Bałtykiem a nie w Tajlandii. (...)

Zobacz pełny wpis »
Polskie morze-władysławowo Planuje wyjechać nad morze polskie morze. w poprzednim wpisie napisalem co zabrać nad morze. Teraz napisze trocheo planowanym wyjedzie nad morze a do kładnie do władysławowa.pierwszą rzeczą jest zobaczenie/ poszukanie noclegu. jedną z najsłyniejszych takich programów jest nocowanie.pl i np booking.com (...)

Zobacz pełny wpis »
Miasto lublin Popatrzmy teraz z innej strony na miasto ze strony turystycznej.Biorąc pod uwage że mialem mozliwoeśc być i zwiedzić miasto mam odpowiedzic na zadane wyzej pytanie. Moim zdaniem miasto lublin jest bardzo dobrze tagże rozwinięte tagże turystycznie.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Miasto Lublin jednym słwem jest przepieknym miastem i jest godne pojevhanie międzynimimi na wakcje     (...)

Zobacz pełny wpis »
Następnym krokiem jest wyszukanie połączenia do miasta. można dojechac między innimi pociągiem, autobusem, samolotem, i autem. Tylko predzej trzeba spawdzić czy pociag,samolot,autobusem czy te połączenia tam dojedzaja.     (...)

Zobacz pełny wpis »