Tetrus

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Legnica
Główny blog moje-zdanie-na-rozne-tematy.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-07-24
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Tetrus

Dowiedziałem się od moich rodziców, że mąż mojej kuzynki założył własną firmę zajmującą się metaloplastyką. W tym celu zagospodarował dawne pomieszczenia gospodarcze, takie jak stodoła i obora. W tych miejscach stworzył warsztat, którego  najważniejszym elementem  jest  piec i kowadło, a także stanowisko spawalnicze. Na stronie  (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnią niedzielę  byłem na Festiwalu aut japońskich i zaraz po wejściu wręczono mi upominek reklamowy postaci otwieracza. Wygląd i samo wykonanie było bardzo zadowalające i dlatego ucieszyłem się tym niespodziewanym prezentem. Przypomniałem sobie, jak dawniej wyglądały tego typu gadżety reklamowe i muszę powiedzieć że w tej dziedzinie dokonał się bardzo (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem pod wrażeniem niesamowitej wycieczki, na jakiej  byłem z jednym z wrocławskich biur podróży. Wyjazd był  organizowany przez dział socjalny i trwał 3 dni. Celem wycieczki była integracja między pracownikami i poznanie pięknego miasta, jakim jest Wiedeń. Polecam to biuro podróży http://www.arko-travel.pl/ Właściciel tej agencji turys (...)

Zobacz pełny wpis »
Spotkałem swojego kolegę z czasów technikum i gdy zaczęliśmy rozmawiać na temat pracy, on poinformował mnie, że jest prywatnym detektywem w agencji detektywistycznej Storm we Wrocławiu http://prywatny-detektyw-wroclaw.pl/. Nigdy nie spodziewałbym się, znając jego charakter, że będzie specjalizował się w odzyskiwaniu długów. Do windykacji trzeba mie (...)

Zobacz pełny wpis »