Tetrus

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Legnica
Główny blog moje-zdanie-na-rozne-tematy.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-07-24
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność 155 dni temu

Najciekawsze wpisy Tetrus

Dowiedziałem się od moich rodziców, że mąż mojej kuzynki założył własną firmę zajmującą się metaloplastyką. W tym celu zagospodarował dawne pomieszczenia gospodarcze, takie jak stodoła i obora. W tych miejscach stworzył warsztat, którego  najważniejszym elementem  jest  piec i kowadło, a także stanowisko spawalnicze. Na stronie  (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatnio będąc na pogrzebie osoby i składając kondolencje najbliższej rodzinie zostałem zaproszony na  stypę do pobliskiej restauracji. Nigdy jeszcze nie byłem na takim obiedzie po  pochówku zmarłej osoby. Trochę obawiałem się, czy będę odpowiednio umiał zachować się i czy nie będę męczył się wśród wielu nie znajomych mi osób. K (...)

Zobacz pełny wpis »
Termofory zawsze kojarzą mi się z metodami leczenia z bardzo odległych czasów. Zauważyłem jednak, że ten temat często przewija się wśród rozmów, gdy chodzi o uśmierzanie bólu. Moje koleżanki, które często mają problemy podczas menstruacji chciałyby spróbować tej tradycyjnej terapii. Postanowiłem zrobić im prezent kupując t (...)

Zobacz pełny wpis »
Obserwując temat blogów zauważam, że ilość powstających tych tworów z roku na rok maleje. Wiąże się też to ze zmniejszającą się liczbą platform oferujących w łatwy sposób możliwość przelania własnych myśli i pasji oraz podzielenia się nimi z wieloma użytkownikami internetu. Czy za kilka lat słowo blog będzie tylko wspomnieniem niedaleki (...)

Zobacz pełny wpis »
Koleżanka ze studiów zamierza kupić działkę w okolicach Sobótki na Dolnym Śląsku, ale obawia się o stabilność gruntu spowodowanej bliskością góry Śleży. Poradziłem jej, aby poszukała geologa, który wykonuje ekspertyzy gruntu na tamtym terenie od wielu lat. Tak trafiła na Teodora Lubienieckiego z firmy Envicare https://www.envicare.pl (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnią niedzielę  byłem na Festiwalu aut japońskich i zaraz po wejściu wręczono mi upominek reklamowy postaci otwieracza. Wygląd i samo wykonanie było bardzo zadowalające i dlatego ucieszyłem się tym niespodziewanym prezentem. Przypomniałem sobie, jak dawniej wyglądały tego typu gadżety reklamowe i muszę powiedzieć że w tej dziedzinie dokonał się bardzo (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem pod wrażeniem niesamowitej wycieczki, na jakiej  byłem z jednym z wrocławskich biur podróży. Wyjazd był  organizowany przez dział socjalny i trwał 3 dni. Celem wycieczki była integracja między pracownikami i poznanie pięknego miasta, jakim jest Wiedeń. Polecam to biuro podróży http://www.arko-travel.pl/ Właściciel tej agencji turys (...)

Zobacz pełny wpis »
Spotkałem swojego kolegę z czasów technikum i gdy zaczęliśmy rozmawiać na temat pracy, on poinformował mnie, że jest prywatnym detektywem w agencji detektywistycznej Storm we Wrocławiu. Nigdy nie spodziewałbym się, znając jego charakter, że będzie specjalizował się w odzyskiwaniu długów. Do windykacji trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, a on zawsze (...)

Zobacz pełny wpis »