Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Tepsumycin

Najciekawsze wpisy Tepsumycin

W czwartym secie Sopko posłał dwa asy, po których Delecta remisowała 10:10. Potem, już w samej końcówce, gdy bydgoszczanie ścigali Jastrzębski Węgiel, wygrał jeszcze jedną bardzo trudną akcję (było wówczas 23:24). W kolejnej i decydującej klasę pokazał Yudin.  Delecta nie poddała się, wygrywając seta trzeciego, przywróciła kibicom nadzieję na (...)

Zobacz pełny wpis »
Delecta nie poddała się, wygrywając seta trzeciego, przywróciła kibicom nadzieję na zwycięstwo. Odmiana stylu zespołu to zasługa Słowaka Martina Sopko, który zastąpił na początku tej partii Gruszkę. Od razu z powodzeniem zakończył swój atak (8:8). To właśnie on, wspólnie z Wojciechem Jurkiewiczem zablokował Yudina, zdobywając zwycięski, 25. punkt.& (...)

Potem gospodarze wygrywali jeszcze 22:20, ale wówczas pokazał siłę swych serwów Grzegorz Łomacz. Zakończył seta Yudin. - Sądzę, że ten moment meczu w pierwszej partii miał duże znaczenie, bo przecież przegrywaliśmy w nim niemal cały czas. Jestem zadowolony także z klasy, jaką pokazały oba zespoły. To spotkanie stało na najwyższym sportowym poziomie - ocenił Łomacz. (...)