Temperament73

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog zakazanafantazja.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-03-23
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 337 dni temu

Najciekawsze wpisy Temperament73

Znamy się praktycznie od zawsze. Mieszkamy na tym samym piętrze, mijamy czasami kilka razy dziennie. Zawsze zadbana, uśmiechnięta, ciepły głos, mowa ciała. Od młodego chłopaka patrzyłem i podziwiałem Twoje wdzieki. Patrzyłem jak się poruszasz, jak się uśmiechasz, zastanawialem jak smakujesz.....Teraz ja mam 40ści kilka lat, Ty dużo więcej ale z kobiecości nie utr (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś wspólna kawa.....siedziałem w parku nieopodal Twojego domu......zobaczyłem jak idziesz.....długie, ciemne włosy lekko rozwiane delikatnym wiatrem.....długa do kostek sukienka, ten sam uśmiech, spojrzenie, w ręce klucze,.......usiadłaś obok, blisko...Twoje udo zwarte z moi....spytałaś jak mija dzień.....i może kawa?......chętnie wyszeptałem.....alejkami p (...)

Zobacz pełny wpis »
Miłą i nieopisaną fantazją jest wizja gdy leżysz na łóżeczku.....na plecach.....razem Ty swoimi i ja moimi dłońmi zwilżonymi żelem masujemy rytmicznie Twoje piersi....całe pięknie błyszczą nawilżone, sutki nabrzmiałe podkreślają ich piękno i pragnienie pieszczot....klękam nad Tobą na wysokości piersi....dłońmi obejmujesz moje twardego kutaska i nawil (...)

Zobacz pełny wpis »
....od zawsze fascynowała mnie dojrzałość....dojrzałość i kobiecość....w połączeniu dojrzała kobieta. Mając te lata, które mam od zawsze moje myśli, elektryka pożądania, wyobraźnia dominująca kierowały się do kobiet dojrzałych, starszych, dużo starszych ode mnie. Spra część wpisów, które tu będą się cyklicznie pojawiały to czysty (...)

Zobacz pełny wpis »
Zawsze jak się zbudzę i zaczynam patrzeć na Twoje fotki by zacząć rytuał pierwsze zdjęcia jakie przeglądam i podziwiam to te na których są widoczne Twoje piersi....są takie duże, pełne i z pięknymi brązowymi sutkami...już w tym momencie zaczyna się moja podróż w marzenia i fantazje....zamykam oczy i widzę je jakby realnie....jak unoszą się w spokoj (...)

Zobacz pełny wpis »