Teleportacja

Profil blogerki.


teleportacja

Informacje ogólne

Lokalizacja Kobieta
Główny blog teleportacja.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-01-02
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Teleportacja

Przedszkole, szkoła podstawowa i tak dalej a wszystko toczy się dookoła jednej i te samej osoby. Wyrzutka społeczeństwa. Kim on jest? Kim dla społeczeństwa jest taka osoba? Muszę sprecyzować owo społeczeństwo. Zacznę od przedszkola. Małe, naiwne i szczelnie zamknięte grono dzieciaków. Niby to każdy inny, niby to jedni przywódcy inni ślepo ich słuchający, ale zawsze t (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ciemne chmury zawiści Ciemna chmury zazdrości I wszystkie łotrostwa świata Zatoczyły krąg nad głowami Rykiem niczym grzmot poczęły brechać I maluczkich ludzi w tłum zbitych przeraziły a twarze strachem splamiły. Dobro i radość odeszłyDobro i radość przygasać poczęły A człowiek choć pan świata Za kromkę chleba zabija brata Śmierć i destrukcja Zniszczenie i strzaskanie Taki (...)

Zobacz pełny wpis »
Klimat. Podstawowa wiedza na ten temat, to fakt, że dążymy do samo destrukcji. Filmy fiction, przedstawiają wizję świata na innych planetach, stacjach kosmicznych i podziemiach. Czy nie wydaje się dziś wam, że po części szykuje się nam takie życie? A może to świetne rozwiązanie? Zamknąć się w domach na kilka lat i pozwolić ziemi złapać oddech. Pozwolić pszczołom się rozmnażać. Zast (...)

Zobacz pełny wpis »
Ludzie nie uczyli się z historii, a chcielibyśmy, by dzieci uczyły się na naszych błędach. Fajnie brzmi, ale o co tu tak naprawdę chodzi. Nieustanie narzekamy jak bardzo nie potrafimy zrozumieć, dotrzeć do dzisiejszej młodzieży. Na domiar wszystkie w dobie COVID nie mamy czasu, by rozwiązać problem, a on mego narasta. Zapomnieliśmy kto tak naprawdę najbardziej ucierpiał. Kwarantann (...)

Zobacz pełny wpis »
Powiedzieć bym chciała, czym jest umysł zmącony, czym jest sen przerwany, a myśli poczochrane. Czy potrafisz na czystym papierze życie mazać, nie żałować tego co czujesz, mówić językiem, który nie rani a uśmiech na twarzy rysuje? Czym jest wspomnienie, które poczułeś, a które umrzeć musiało? Wczoraj żyłeś, dziś odtwarzasz, jutro żyć musisz i dalej cz (...)

Zobacz pełny wpis »
    Poezja gdzieś się rozmyła. Plamy zapach uciekł a warstwa piachu ją nakryła. Kiedy mnie widzisz. Kiedy słyszysz. Nieustannie wołasz myślami. Lekki zefir odsłoni. To, co kreśliłam dla ciebie palcami. (...)

Zobacz pełny wpis »