Teksty

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog teksty.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-01-20
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Teksty

Tajemnicza dziewczyna i naszyjnik z pereł...   Okazało się, że Monika i jej koledzy dowiedzieli się, o czymś nieznanym im nigdy wcześniej. Postanowili pojechać do kolejnego miejsca w mieście Blockhoth, aby poszukać kolejnych rzeczy, które były związane z tym tajemniczym mężczyzną. Markus znalazł stare akta sprawy, którą kiedyś prowadził ze sw (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejne tajemnicze notatki. Gdy byli już pod domem tej dziewczyny okazało się, że u niej byli jacyś mężczyźni powiązani z niejakim Geromatosławem Zmoklowem. Okazało się, że ona była kiedyś w związku z tym człowiekiem, a Mariola była jego dobrą znajomą. Monika chciała dowiedzieć się czegoś od nich o ostatnich godzinach życia jej koleżanki. Jeden z koleg&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Próba walki o prawdę Wchodząc do tego domu byli przekonani, że wszystko mogło być tak samo jak przed ich przybyciem. Na ławie w jednym z pokoi leżała otwarta koperta. Monika postanowiła zajrzeć do wnętrza i wyjęła list, który był napisany starym językiem, ale ona postanowiła rozszyfrować wszystkie archaiczne, a zarazem niezrozumiałe dla niej słowa (...)

Zobacz pełny wpis »
    Monika znalazła w kolejnym pokoju jakieś tajemnicze listy i notatki, w których była wzmianka o ostatnich chwilach z życia Marioli. Monika chciała dowiedzieć się z kim jej koleżanka spotkała się przed tym zdarzeniem. Postanowiła zadzwonić do Markusa, aby on przyjechał i zadzwonił do jakiegoś swojego znajomego, aby sprawdzić kto stoi za tym taj (...)

Zobacz pełny wpis »
Na planecie Wartomarasman w kraju Vadamaskum nadeszło w końcu lato. Monika miała już plany na kolejne rzeczy, które zrobi w swoim życiu. Miała już plan. Chciała zadzwonić do swojej koleżanki - Marioli. Spotkała znajomego gliniarza Markusa i dowiedziała, że ona została zamordowana. Na początku nie mogła w to uwierzyć i postanowiła zacząć działać, ab (...)

Zobacz pełny wpis »
  Następnego dnia Monika wraz z Hubertem i Marcinem postanowili pojechać do kolejnego miasta w Vadamaskum, aby poszukać kolejnych śladów naprowadzających ich na osobę, która zamordowała jej koleżankę. Wsiedli do auta, które miał ze sobą Hubert i pojechali do bloku w mieście o nazwie Blockhoth, w którym znajdowali się aktualnie. Podobno (...)

Zobacz pełny wpis »