Teczka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog rozwarzania.blogi.pl »
Data urodzenia 1998-05-17
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Teczka

Ksiądz pokazany w "Tylko nie mów nikomu" odchodzi z kapłaństwa.   Ksiądz Dariusz Olejniczak złożył na ręce papieża Franciszka prośbę o przeniesienie do stanu świeckiego" - informuje w specjalnym oświadczeniu ks. Przemysław Śliwiński, rzecznik prasowy Arcybiskupa i Archidiecezji Warszawskiej.Ksiądz Olejniczak "prośbę umotywował złamaniem zakazu (...)

Zobacz pełny wpis »
Okrucieństwo to wg. Wikipedii “skłonność do zadawania, bez powodu albo dla własnej przyjemności, cierpień ludziom i zwierzętom (znęcanie się) lub lekceważenia ich cierpień i nieszczęść.” Okrucieństwo jest obecne w świecie od zawsze, jest ono nieuniknione szczególnie wśród zorganizowanych grup takich jak ludzkie społeczeństwa. (...)

Zobacz pełny wpis »
ACTA 2 – takim mianem określa się przegłosowany 20 czerwca 2018 roku przez Komisję Prawną Parlamentu Europejskiego (JURI) projekt dyrektywy dotyczącej ochrony praw autorskich w internecie. Jeśli nie podpiszemy się pod falą protestów, to wkrótce czeka nas koniec internetowej wolności słowa i będziemy musieli się zmierzyć z internetem, jakiego nie zn (...)

Zobacz pełny wpis »
"Uchwały takie nie są jedynie pustą deklaracją. Są sygnałem od radnych, posiadających mandat swych wyborców do wyrażenia ich poglądów i zadeklarowania, czego Polacy sobie życzą, a czego nie, w swym najbliższym otoczeniu. Danie takiego wyrazu stało się niezbędne przede wszystkim po tym, co stało się w Warszawie. Tak zwana deklaracja LGBT+ była pr&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »
  Trzynastka dla najbiedniejszych seniorów - to pomysł, który proponuje marszałek senior Kornel Morawiecki. Zaapelował on nawet w tej sprawie do rządzących: Wspomóżcie emerytów i uczyńcie ich życie godniejszym. Dajcie najbiedniejszym "trzynastkę"! - mówi Morawiecki. Zdaniem Kornela Morawieckiego tzw. "trzynastka" stanowiłaby ogrom (...)

Zobacz pełny wpis »