Technicznie

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog technicznie.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-01-01
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Technicznie

Masz dużo zdjęć w smartfonie z Androidem i chcesz je przerzucić na komputer, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pokazujemy 5 sposobów na to, jak przenieść zdjęcia z telefonu na komputer lub laptopa. Przekopiowanie zdjęć z telefonu (smartfonu) na komputer jest, wydawałoby się, rzeczą dość prostą. Jednak nie dla wszystkich może to być takie łatwe, jak się wydaj (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak mogę przenieść/kopiować zdjęcia, filmy i inne pliki z LG G4?Użyj przewodu USB do przenoszenia muzyki, zdjęć i innych plików ze swojego urządzenia do komputera i w drugą stronę. To połączenie wykorzystuje protokół MTP, który wspierany jest w najnowszych wersjach systemu Windows, ale nie w systemie Mac OS X. Do przenoszenia danyc (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby przesłać zdjęcia i pliki wideo z telefonu na komputer, podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Upewnij się, telefonu jest włączony i odblokowany i że masz działający kabel, a następnie: Na komputerze wybierz Start , a następnie wybierz Zdjęcia, aby otworzyć aplikację Zdjęcia. Wybierz Importuj > Z u (...)

Zobacz pełny wpis »
Swoje pliki możesz przesłać na Dysk Google, a potem je tam wyświetlać, udostępniać i edytować. Gdy prześlesz plik na Dysk Google, zajmie on miejsce na Dysku, nawet jeśli prześlesz go do folderu należącego do kogoś innego. Typy plików dokumenty, zdjęcia, pliki dźwiękowe, filmy.   Urządzenie z Androidem KomputeriPhone i iPad Przesył (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapytaliśmy o to kilku naszych czytelników:  Nagrania zapisują się właśnie w folderze "sound ". Sprawdziłem przed chwilą u siebie i pliki po nagraniu są widoczne zarówno z poziomu telefonu jak i komputera. Nie ma żadnych problemów ze skopiowaniem.   Jeżeli masz Jakiekolwiek trudności zachęcamy do obejrzenia fiilmiku:   (...)

Zobacz pełny wpis »
Zachęcamy do przeczytania artykułu: https://cyfrowynauczyciel.pl/jak-wyslac-duzy-zalacznik/ i obejrzenia filmiku: (...)

Zobacz pełny wpis »