Taxiwbielsku

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bielsko-Biała
Główny blog taxiwbielsku1.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-01-01
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Taxiwbielsku

W ostatnim artykule podejmowałam temat taksówki XXI wieku - jak zmienił się standard przewozów na przestrzeni lat i jakie wymusił nowe rozwiązania w zakresie organizacji przejazdów?   Kim jest współczesny Klient korzystający z tej formy transportu? Istotne zmiany, jakie zaszły w ostatniej dekadzie na rynku prywatnych przewozów (...)

Zobacz pełny wpis »
W dobie rozwoju nowoczesnych technologii, często nie ma czasu na zwykły międzyludzki kontakt, rozmowę. Wzrost tempa życia, przeniesienie kontaktów do świata wirtualnego, sprawiają, że wiele osób czuje się samotnych i wyobcowanych. Taksówka, gdzie dość często pasażerowie spędzają długi czas, jest jednym z miejsc, gdzie Klient jest anonimowy i może bezpiecznie (...)

Zobacz pełny wpis »
Przez ostatnie lata sytuacja na rynku usług taksówkarskich znacząco się zmieniła. Dawne taksówki, które pamiętamy z filmów - np. "Zmiennicy",  już dawno odeszły do lamusa. Dzisiaj firmy przewozowe dysponują nowoczesną flotą samochodów, nie odbiegających standardem od zagranicznych korporacji. Zmieniła się również organizacj (...)

Zobacz pełny wpis »