Tatuaze777

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sopot
Główny blog nieznane-miejsca.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-06-14
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tatuaze777

GENEZA Słowo tatuaż pochodzi bezpośrednio z języka polinezyjskiego od „tatau” czyli „naznaczyć coś”. Etymologicznie natomiast wywodzi się od rdzenia „tu” czyli „bić”, „ryć”. Dyskusyjna jest sprawa określenia początków tatuażu. Niestety skóra ulega całkowitej biodegradacji. Mimo to można (...)

Zobacz pełny wpis »
Latem do Gdańska zjeżdżają się jak co roku amatorzy słonej wody i wylegiwania się na piasku, ale przez dwa dni to piękne miasto nikomu nie będzie kojarzyć się z zabytkami i tłumem turystów. Opanują je ludzie z różnych zakątków kraju i świata, ci którzy niedawno jeszcze byli nastolatkami i ci, którzy nastolatków zdążyli (...)

Zobacz pełny wpis »
Prezentowany trening przeznaczony jest głównie dla osób początkujących. Nie jest on nastawiony bezpośrednio na przyrost masy mięśniowej, czy poprawienie siły, jednak takie efekty też uda się dzięki niemu osiągnąć. Głównym jego celem jest ogólna poprawa kondycji fizycznej osoby ćwiczącej, oraz przygotowanie do późniejs (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś zapraszam Was na post, który może zainteresować wszystkich, którzy myślą o zrobieniu pierwszego tatuażu. Choć ja mam ten krok już dawno za sobą, bo od zrobienia mojego pierwszego tatuażu minęło prawie 10 lat, to nadal pamiętam towarzyszące temu emocje i wątpliwości. Mimo iż pierwszy tatuaż często jest niewielki i umiejscowiony w niewidocznym (...)

Zobacz pełny wpis »
Sprawdzony przez moją osobę trening budujący masę mięśniową. Duże efekty niski koszt treningu. Polecam zaawansowanym oraz początkującym sportowcom! Zaczynamy od rozgrzewki Rozgrzewka to niezbędny etap każdego treningu. Dobre rozgrzanie mięśni zmniejszy ryzyko wystąpienia kontuzji oraz zwiększy efekt ćwiczeń. Zaczynamy od:     pobudz (...)

Zobacz pełny wpis »
Od 1 stycznia 2014 kolorowe tatuaże mają być zakazane we Francji. Jak alarmuje Państwowa Agencja Bezpieczeństwa Leków i Produktów Zdrowotnych, 59 barwników używanych do tego celu jest niebezpiecznych dla zdrowia. Po przebadaniu substancji używanych do produkcji barwników okazało się, że niemal wszystkie zawierają m.in. aluminium, kobal (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele osob myśli, że przekłucie języka jest bardzo bolesne. Prawda jest taka, że nie można się bardziej mylić! O przekłuciu języka można powiedzieć, że jest one najmniej bolesnym zabiegiem ze wszystkich możliwych przekłuć. Następstwa przekłucia odczujemy dopiero po paru godzinach lub w dniu następnym. Język mocno spuchnie i będzie się utrzymywał w takim st (...)

Zobacz pełny wpis »
Marzysz o kolczyku, ale nie wiesz, z czym wiąże się przekłucie? Rozwiejemy Twoje wątpliwości!   Kolczyk w nosie Jedno z najbardziej popularnych przekłuć, które budzi coraz mniej kontrowersji. Polega na przekłuciu płatka nosa. Najpopularniejszym typem biżuterii noszonej w tym miejscu są tak zwane labrety, czyli pręciki zakończone kuleczk (...)

Zobacz pełny wpis »
Masz założony nowy piercing? Aby nie mieć problemów z świeżo zrobionym piercingiem, trzeba przestrzegać kilku podstawowych zasad pielęgnacji rany. Zabiegu, jakim jest założenie w ciele kolczyka, nie można lekceważyć. Podczas wykonania piercingu powstaje rana, do której łatwo może się wedrzeć infekcja. Podczas gdy rana po skaleczeniu zamyka się (...)

Zobacz pełny wpis »
Piercing twarzy staje się coraz bardziej powszechny. Podczas gdy był on widoczny kiedyś tylko w niektórych kulturach dzisiaj piercing twarzy jest noszony przez ludzi z różnych kultur i środowisk. Istnieje wiele różnych rodzajów kolczyków na twarzy , prawdopodobnie więcej, niż większość ludzi zdaje sobie z tego sprawę. Przede ws (...)

Zobacz pełny wpis »