Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Taritalin

Najciekawsze wpisy Taritalin

Pod koszem szalał Dwight Howard. Nie zdobywał punktów, nie zbierał wszystkiego, co nie wpadało do kosza, ale blokował. W pierwszej połowie zatrzymał osiem rzutów rywali, w sumie miał ich dziewięć i ustanowił swój nowy rekord w play-off. Magic po pierwszej połowie prowadzili 59:43.  Zdobył 12 z 16 pierwszych punktów w meczu. Trafiał spod kosza, z (...)

Zobacz pełny wpis »
Po przerwie Magic wyszli na parkiet rozluźnieni. Sprawiali wrażenie jakby wiedzieli, że mecz się już skończył. Szybkie dwa faule złapał Dwight Howard i usiadł na ławce, Nelson już nie trafiał z taką skutecznością, brakowało punktów Cartera (4/19 z gry). Pod koszem szalał Dwight Howard. Nie zdobywał punktów, nie zbierał wszystkiego, co nie wpadało do kosza, ale (...)

Pięć minut przed końcem za trzy trafił Raymond Felton, po chwili wykorzystał dwa rzuty wolne i drużyna z Charlotte doszła na cztery punkty(83:79). Na mniej się nie zbliżyli. Magic w końcówce grali bez.   W czwartej części meczu szybko piąty faul złapał Howard, pięć przewinień miał też Vince Carter i Magic byli w tarapatach. Po akcji Stephena Jacksona Bobcats (...)