Tarasowy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tarnów
Główny blog ogrodowe.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-10-14
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tarasowy

Jeśli marzy ci się taras przy domu, to z pewnością jest to doskonały pomysł. Pozwoli ci on spędzić wiele radosnych popołudni wisząc na hamaku latem w cieniu, który daje ci twój własny dom, w otoczeniu swoich własnych drzew, w ciszy i spokoju. Z pozycji tarasu można robić wiele wspaniałych rzeczy – wypoczywać, jednocześnie obserwując swoj (...)

Zobacz pełny wpis »
Dla bardzo wielu z nas, najważniejszą zabawką, czy też miejscem, gdzie uwielbialiśmy się bawić, jest huśtawka. Kogo by tak naprawdę nie zapytać, każdy praktycznie odpowie, że na huśtawce bawił się zawsze najlepiej. Jest to przyrząd, dzięki któremu zawsze można było wybawić się do granic wytrzymałości, wykrzyczeć, wyrzucić z siebie wszystkie swoje (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli urządzasz wreszcie swoje wymarzone domki narzędziowe, z pewnością w głowie aż huczy ci od pomysłów na zastosowanie odpowiedniej kolorystyki, materiałów do wykończenia wnętrz i innych elementów dekoracyjnych. > Oczywiście jest to bardzo ważne, jakie kolory i faktury zastosujemy w swoim wymarzonym gniazdku, ale nie mniej ważne jest t (...)

Zobacz pełny wpis »