Tako55

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sopot
Główny blog grawerblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-07-05
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 296 dni temu

Najciekawsze wpisy Tako55

W życiu człowieka mamy od czasu do czasu do czynienia z wieloma ważnymi uroczystościami i specjalnymi zdarzeniami. Są to rocznice urodzin, rocznice ślubu, jubileusze, ceremonie ślubne i inne okazje o bardziej i mniej oficjalnym charakterze. Niezwykle często na tego typu wydarzenia zapraszani są goście, którzy przynoszą ze sobą różne niepowtarzalne prezent (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień zawarcia małżeństwa jest ogromnym przeżyciem i jednym z najważniejszych momentów w życiu każdej pary. To właśnie w ten dzień para decyduje się kroczyć ze sobą przez całe życie. Sama ceremonia ślubna jest podniosłym oraz niezapomnianym momentem. Nie należy jednak zapominać o dalszych rocznicach stanowiących okazję do wspominania tego specjalnego dn (...)

Zobacz pełny wpis »
Jednym z istotniejszych zdarzeń w życiu narzeczonych i ich bliskich jest uroczystość zaślubin, a także wesele. Każdy z zaproszonych gości ma możliwość cieszenia się z faktu, że członek jego rodziny, przyjaciel i ktoś bliski zakłada własną rodzinę u boku męża lub ukochanej. Do ślubu powinno się odpowiednio przygotować. Ważny jest nie tylko ubiór, w ja (...)

Zobacz pełny wpis »