Taki_ktos_27

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Tenczynek
Główny blog pieprzyki.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-05-27
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 60 dni temu

Najciekawsze wpisy Taki_ktos_27

Poranek 5.10.2018 godz. 4:30. Zimno i ciemno, kaloryfer koło mojego łózka jeszcze śpi. Pierwsza myśl : Mysza jeszcze śpi otulona kocem i ramieniem, nie moim ramieniem ehh.Trzeba wstać zrobić kawe, iść pod prysznic. Odkręcam gaz, stawiam wode i czekam, aż sie zagotuje woda przed pójsciem pod prysznic. To ten czas kiedy do Ciebie pisze słynne "noo hej". (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć Wszytskim, a może Cześć Tylko Tobie Myszo... Zacznę od początku. Mam na imię hmm czy to ważne? Po co to komu wiedzieć. Zaczeło sie tak : nowa praca, nowe wyzwania, nowe cele. Kilka dni w pracy w ktory trzeba bylo sie zapoznac z nowym otoczeniem i ludźmi. Stanąć z boku i popatrzeć jak to wygląda, po prostu obserwować. Nowi ludzie nowe charaktery do każdego z (...)

Zobacz pełny wpis »
Tydzien pierwszy   Pamietam jak napisałas zebym po pracy przyjechał do ciebie pod blok na papierosa. Niestety nie pamiętam jaki to był dzień, bo kiedy to pisze mamy listopad, stu lecie odzyskania niepodległosci - w czasie jady do pracy wpadł mi ten pomysł do głowy. To znaczy juz kiedys o tym rozmawialiśmy ale teraz czas na realizowanie tego co sie powiedziało Jech (...)

Zobacz pełny wpis »