Tafta

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Opole
Główny blog napisz-narysuj-historie.blogi.pl »
Data urodzenia 1975-05-18
Wiek 48 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Tafta

Najciekawsze wpisy Tafta

Mam dla was zadanie. Macie POKOLEJI  wykonywać dane wam zadania, a podkoniec pochwalić się w komentarzach. Zadanie mogą na początku być nudne, a puźniej dziwne, ale róbcie je po koleji! Na końcu czeka niespodzianka! :D   Wybierz liczbę pomiędzy 30 a 70.     Pomnóż przez 3.     Odejmij 13.   (...)

Zobacz pełny wpis »
Blondynka i Brunetka stoją na przystanku. Podjeżdża autobus 185. Brunetka podchodzi do kierowcy i pyta: -Czy tym autobusem dojadę na ulice Słoneczną? -Nie-odpowiada kierowca Po Brunetce, do kierowcy pochodzi Blondynka i mówi: -A ja? (...)

Zobacz pełny wpis »
Ruda, Brunetka i Blądynka załorzyły się, która pierwsza przepłynie 100 km do wyspy Rama. Ruda płynie pierwsza. Płynie 5 km, 10 km, 20 km, męczy się i tonie. Brunetka płynie 5 km, 10 km, 20 km, 45 km,męczy się i tonie. Blądynka płynie 5 km, 10 km, 20 km, 45 km, 60 km, 75 km, 90 km, męczy się i zawraca. (...)

Zobacz pełny wpis »
Oto pierwsza postać na stronie! Czekam na wasze wyobrarzenie Lilijki! Serdecznie zapraszam do pisania historyjek (szczegółowych i ogólnych) i do rysowania bohaterki.   Lilijka ma jasnofioletowe włosy, różowe oczy i pomalowane usta. Włosy ma zaczesane w dwa krótkie kucyki. Jest niska i szczupła. Lubi różowy. Jest nieśmiałą i miłą dz (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym się różni policjant od księdza? Policjant mówi "pan z nami", a ksiądz "Pan z wami"!       Hahahahhahha! Poprostu padam ze śmiechu! (...)

Zobacz pełny wpis »
Z okazji dnia chłopaka, życzę wam: - zdrowia - szczęśćia - słodyczy - śmiechu - uśmiechu :D (...)

Zobacz pełny wpis »