Tabaska

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Natalia Ppppppp
Główny blog tabaska.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Tabaska

Oto fragment pewnej rozmowy, którą niedawno przeprowadziłam.. z ‘zajebiście pierdolnietym’, jak to on sam siebie nazwał. Pierwszy raz rozmawiałam z kimś takim i chociaż pokazywałam wtedy swój sceptyzm w stosunku do Niego, to teraz odbieram Go zupełnie inaczej. Myśle, ze fajnie by było urodzi cię kimś takim... i nie żartuję teraz ;]   Ziom od Piot (...)

Zobacz pełny wpis »
1.      października 2004 [piątek] O godz. 7:00 odbieraliśmy niemieckich gości spod szkoły. Jak tak sobie stałam podenerwowana, spojrzałam na jedną dziewczynę i już gdzieś w środku wyczuwałam, że będzie ona mieszkać u mnie. Wyczytali moje nazwisko i patrzę, a ta sama dziewczyna do mnie podchodzi. Pierwsze wrażenie – wcale nie gruba (...)

Zobacz pełny wpis »
Istnieje taka jedna fajna opcja. Nic na razie nie zdradzam - jutro jeden telefon może wiele zmienić. Z jednej strony - niepewność i tęsknota.. Z drugiej -nieodparta pokusa i cheć sprawdzenia siebie ;) Czekam. Bez wahania.   Obiecane. 1 [ ;) ]  2 [na plaży]  3 [pod slomianymi daszkami]  4 [ta mala]  5 [kochanie]  6 [zmeczona]  (...)

Zobacz pełny wpis »
Od przyjazdu jakoś dziwnie się czuję w swoim mieście. Jakoś tak obco. Nie obchodzi mnie już co myślą ludzie. Może nie aż tak jak tam w górach, ale robię dalej co mi się podoba i mam wszystko i wszystkich gdzieś.Wcześniej hamowałam się z różnymi odstępstwami od normy i starałam się zachowywać, tak, żeby się ‘raczej’ nie wyróżniać. Co (...)

Zobacz pełny wpis »
...będzie notka trochę inna od wszystkich pozostałych. Może szczersza, może z samego środka mnie samej, może zrozumiałam, że dorosłam do pisania o tym poważnie. Wcześniej nie odczuwałam takiej potrzeby, potrzeby myślenia o uczuciach, o miłości, o drugiej osobie. Teraz czuję ten brak i niedosyt. Mimo tych wszystkich wspaniałych ludzi dookoła mnie, czuję się samo (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam nawroty... brak kogoś, brak rozmowy, choćby krótkiej i o niczym, brak tego co było kiedyś, a przez to czuję się jakaś osamotniona, odrzucona.. Wystarczy tylko podanie ręki, ja ją chwycę Tak, chwycę ją ! i wszystko z czasem się wyjaśni... a teraz boli, strasznie boli Muzyka potrafi tyle zdziałać Wystarczy jeden kawałek, a ja nie wyrabiam Chyba tego n (...)

Zobacz pełny wpis »
Ta ciągła gonitwa mnie przytłacza. Czuje się jeszcze mniejsza niż jestem. Stanowczo za krótkie dni, za mało czasu wolnego, wcale czasu wolnego ! Czasami chciałabym pobyć chociaż chwilkę sama i przemyśleć to i owo. Ten tydzień przeżyłam, to następny też mi się uda, chociaż będzie jeszcze gorszy. Jeszcze sama sobie dokładam obowiązki. Siłownia i sala gimnastyc (...)

Zobacz pełny wpis »
aaaaAAAaaaaa [to chyba oznaka radości]   Na raz sala jest i zaproszenie na Sylwestra jest i ktoś podpisał ten śmieszny papier, co by troszczył się o cały ten syf [człowiek, nie papier oczywiście] i fajni ludzie są na liście :D i ja też jestem i zajebiście jest i czuję, że to będzie inny Sylwester taki bardziej.. no sami wiecie.. i... MAAAAX POZYTYW (...)

Zobacz pełny wpis »
szkoła? przejeb***.. lepiej nie mówić.. dlatego nic nie powiem..   rozrywka? o taaak.. niektóre ludki z 2a wiedzą co jest dobre pierwszy weekend szkoły, to też jakaś okazja.. i syta biba klasowa na działce a potem koncert na karpiku tyle, że nawet nie wiem kto grał.. i jak wróciłam do domu.. więc relacji za bardzo Wam nie zdam.. ale chyba było faj (...)

Zobacz pełny wpis »
…i była taka ankieta.. i pytali którego rapera chciałabym u siebie.. i dałam haczyk przy Pezecie.. i .. chyba się cieszę niezmiernie ;]   ale to jeszcze nie wszystko ;)   19-11 (Góra - MDK) - Koncert Undergroundowy 04-12 (Góra - Syrena) - AlternatywaRap vol.4 - O.S.T.R.   eeeej, cooo się dzieeeejee..! _________________________________   (...)

Zobacz pełny wpis »