Ta_pojebana

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Paulina
Lokalizacja Nowy Sącz
Główny blog ten-pojebany-czlowiek.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-11-15
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Ta_pojebana o sobie:

Jestem mega odważną i waleczną dziewczyną ale kiedy ktoś powie mi coś co mnie zaboli robię się strasznie delikatna jak dziecko.

Najciekawsze wpisy Ta_pojebana

1 września 2011 r. - pierwszy dzień w nowej szkole. Każdy wie jakie  uczucie towarzyszy nam przy poznawaniu całkowicie obcego środowiska.  Po rozdaniu planów lekcji szybko wybiegłam ze szkoły. Czekłam tylko na  jutrzejszy dzień. Nadszedł piątek i moja ulubiona lekcja wychowania  fizycznego. Okazało się, że nasza wuefistka (...)

Zobacz pełny wpis »
Co według was jest najgorsze? Samotność? Porażka? A może ogólnie wasze życie? Właśnie. Od kilku miesięcy w miom przypadku najgorsze jest to cholerne życie.. W szkole i w domu muszę udawać szczęśliwą bo zaczęły by się rozmowy na ten temat itd. Tylko w nocy mogę być sobą, mogę płakać ile chcę bo nikt tego nie słyszy.. Dzień w dzień muszę być &q (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewnie większość z was po sytuacji zerwania z chłopakiem. Najgorsze możliwe uczucie, prawda? Właściwie jeszcze gorszym jest kochanie dalej tej samej osoby.. 2.10.2017 - niby koniec,a jednak nie :) Tyle wspomnień poszło się jebać, a dlaczego? Bo chciałam być sobą (; No cóż, "coś się kończy, a coś zaczyna" ^^ Można mówić, że się tej d (...)

Zobacz pełny wpis »