Szynszyl7

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sopot
Główny blog wyspa-zolnierzykow.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-07-03
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 96 dni temu

Najciekawsze wpisy Szynszyl7

  Pezet Padały słowa, które boląPamiętam - było tego sporoWszyscy nam mówią "miłość macie chorą"Więc mówię: "uwierz, wreszcie nam wmówią"Bo coś nad nami wisiTak, jak nekrolog w kaplicyNie byliśmy święci jak mnisiA Ty wycięłaś mi serce i nie da się przyszyćSłowa padają w ciszy, żeTo nie miłość - powiedział psychologMy jak alkoholicy, więc chcę Cię (...)

Zobacz pełny wpis »
Odwiedziłam dziś koleżankę z pracy. Ma ona prawie dwuletnią córeczkę.Natomiast w pracy siedzimy obok siebie i znamy się niecałe półroku.Ale zaczęliśmy się dogadywać i tok rozmowy skierowany został na temat własnej działalności. Więc postanowiłyśmy się spotkać. Będąc w jej mieszkaniu poznałam jej córeczkę. Jak większość dzieci w tym wieku była słodziakiem. Serc (...)

Zobacz pełny wpis »
Ten stan. Od radości, gdy wrócił z pracy. Przez niezrozumienie, czesciowe rozczarowanie, słowa jak strzał w policzek, wstyd, poczucie winy, az do smutku. Gdy go poczułam, poczułam jakby ten cały stan depresyjny miał powrócić. i pomyślałam sobie, że chcę się w nim znowu zatopić. Że w zasadzie nie lubię wracać do domu, że chyba wolę zostać w pracy.  Bo to się nig (...)

Zobacz pełny wpis »
Uświadomiłam sobie coś. ostatnio często coś sobie uświadamiam. Rozwalam życie na kawałki, historie, uczucia, zdarzenia. Zauważyłam, że przytualnie jego nie daje mi uczucia spełnienia, ulgi.Przytualm się do niego, ściskam mocno, gdybym mogła to z całych sił, tak jak wtedy kiedy rzucasz piłkę i wiesz że im mocniej to zrobisz tym dalej poleci i efekt satysfakcji będzie wiekszy, (...)

Zobacz pełny wpis »
 Żyjesz w swom złudzeniu, ratując się względnym szczęściem. Czego Ci brakuje. Czego poszukujesz?  Kiedy bedziesz szczęśliwa? Chcesz być czy mieć? Czy istnieć czy się zatracić.  Jesteś szarm człowiekiem, którego życia w stanie nie jesteś pokolorować.  Kim jesteś? I czego chcesz.  Wciąż czujesz dłonie z szarego snu na swojej talii. Wciąż boisz się (...)

Zobacz pełny wpis »
Czas powrocic, powrocic do przeszlosci, żeby zrozumieć teraźniejszość. I przeżyć wszystko raz jeszcze by zdecydować czy iść dalej tą samą drogą czy je rozwidlić. Czy pierwszy raz w zyciu złamać swoją prawdę, że nie będę kiedys tego żalowała, bo tego kiedyś chciałam. Być moze pierwszy raz w życiu pożałować decyzji i powiedziec, że tak, byłam niedojrzała, zbyt pochopna, głupia. & (...)

Zobacz pełny wpis »
Podsumujmy. Uznacie, że mam depresje i przepiszecie mi leki, prawda?Mnóstwo ludzi je bierze i jakoś sobie radzą. Naprawdę. Wypiszecie mnie i wrócę do pracy.Zjem obiad z rodzicami.Pokażę, że znów jestem normalna i nie sprawiam kłopotów.Pewnego dnia jakiś mężczyzna poprosi mnie o rękę.Będzie miły i rodzice bardzo się ucieszą. Przez pierwszy rok będziemy (...)

Zobacz pełny wpis »
Znów tu jestem. W tym samym punkcie. W tym samym miejscu. Przytłoczona.Smutna. Zawiedziona. Przytłoczona zyciem. Smutna. Zawiedziona sobą.  Oszukuję sie by przetrwać. A chwile jak ta są chwilami przebudzenia z tego oszustwa.  W chwilach jak ta, wiem że nie takiego życia chciałam, ze goniłam za niczym.  Że w kraju dzieje się źle, jestem z olbrzymim jak (...)

Zobacz pełny wpis »
It is not like that, that I nothing feel for you.  I just don't feel love, no anymore. I don't feel love and I don't belive in love.   Czasami myślę, że moje życie jest ok Czasami wydaje mi się że moge tak życ Czasami chce uciec, bo mam wrażenie że nic mnie nie czeka Nie jestem z tych stojących w miejscu Nie chce Cie stracić, ale nie do końca odpowiada mi to Jaki (...)

Zobacz pełny wpis »
Tej nocy nie spałam wcale. Choć marzyłam by śnienie nadeszło, to czułam, że jeszcze wiele takich nieprzespanych nocy. i nie wiedziałam w zasadzie, z którego z powodów nie mogłam zasnąć. Patrzyłam na niego jak śni i myślałam, jak bardzo go zranie.  I zastanawiałam się, czy nie myślę teraz tylko o tym by nabrać odwagi, na którą zbierałam się tak długo (...)

Zobacz pełny wpis »