Szynek3

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Krosno
Główny blog swietyusmiechniety.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-12-20
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Szynek3

Dzisiaj o tym, jak młody chłopak zapalał do wiary napotkanych ludzi 🔥. Mianowicie 25 października wspominamy świętych męczenników - Chryzanta i Darię. Ich historia nie jest do końca znana, bo żyli około 283 r., mimo to spróbujmy się im bliżej przyjrzeć 🧐.   Jedni uważają, że Chryzant przyjechał do Rzymu, aby rozpocząć studia 🎓. Tam poznał Darię, (...)

Zobacz pełny wpis »
26 października wspominamy błogsławioną Celinę Borzęcką. Jej życie pokazuje, że Bóg będzie nam błogosławił na tych drogach 🛣️, które wybierzemy, ale maksimum szczęścia tego tu na Ziemi możemy mieć wypełniając nie swoją, a Jego wolę 🤩.   Błogosławiona Celina powołanie zakonne odczytała już jako młoda dziewczyna 🙋, ale nie poszła za nim, lecz była (...)

Zobacz pełny wpis »
Co bardziej się opłaca 🤔? Zrobienie kariery, dostatnie życie, szacunek u ludzi, czy może cisza, uniżenie przed Bogiem i służba ludziom w duchu pokory 🤔?    Pewnie odpowiedzielibyśmy że bogactwo 🤑  i zapewne nie ma w tym nic złego, w końcu każdy ma swoją drogę do nieba.  Dla młodego Bernardo Calvo było na odwrót. Mimo że otwierały się (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczesne wieki chrześcijaństwa obfitują w wielu męczenników, niektórych z nich znamy lepiej, czego przykładem jest św. Szczepan, innych słabiej co pokazują wspominani 26 pażdziernika święci Lucjan i Marcjan. O ich historii wiemy tak nie wiele, że trudno odróżnić co jest prawdą, a co legendą. Mimo to spróbujmy zobaczyć jak Bóg działał w ich życiu&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
"Jeśli Ty Jezu tego chcesz, ja też tego chcę" 🤗.   Błogosławiona Chiara Badano to 19-letnia błogosławiona, członkini ruchu Focolare, która wszystko chciała robić z Jezusem i dla Jezusa. Była w nim po prostu zakochana 😍. Od zawsze interesowała się misjami 🗺️, jej marzeniem był wyjazd na nie, aby posługiwać jako lekarz 👩‍⚕️. Plany pokrzyżowała je (...)

Zobacz pełny wpis »