Szpakuszpakowski

Profil blogera.


szpakuszpakowski

Informacje ogólne

Lokalizacja Sittard
Główny blog mojawioskajestnajlepsza.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-10-06
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Szpakuszpakowski

  Moja wioska jest najlepszą wioską na świecie ponieważ podczas festynu z okazji Święta Przesilenia Letniego przywiązujemy solidnym sznurem dziewicę do drewnianego słupa na środku placu a następnie polewamy ją miodem i wypuszczamy niedźwiedzia. Jeżeli niedźwiedź skonsumuje miód a dziewica przeżyje to znaczy że rok będzie dobry. A jeżeli skonsumuje miód oraz dz (...)

Zobacz pełny wpis »
    Moja wioska jest najlepsza ponieważ otacza ją ostry cień mgły, który sprawia, że nie można jej znaleźć na mapie. Pewnego razu zbłąkany turysta nadział się  na ostry cień mgły i bezskutecznie usiłował z nim walczyć. Nie pytajcie mnie o jego imię. Słuch po nim zaginął. We wiosce krąży jednak pewna miejska legenda, że sam prezydent naszej wspani (...)

Zobacz pełny wpis »
                                                    Moja wioska jest lepszą wioską od wioski w której Ty mieszkasz, ponieważ w mojej wiosce w jako jedynej wiosce w Polsce lesbijki mogą legalnie adoptować psa a jedy warunek jaki muszą spełnić to (...)

Zobacz pełny wpis »
      Moja wioska w której mieszkam jest lepsza od wioski w której Ty mieszkasz, ponieważ w szkole oprócz czytania i pisania uczymy także mówienia co potem bardzo przydaje się w życiu.  (...)

Zobacz pełny wpis »