Szokujacefakty

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ruda Śląska
Główny blog szokujacefakty.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-02-16
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Szokujacefakty

Jasnowidz Jackowski przypuszcza kto wygra wybory na Prezydenta Polski 2020 roku!     Jasnowidz Jackowski ma pewne przypuszczenia, kto może wygrać przyszłe wybory na prezydenta Polski. Zdaniem Jackowskiego Robert Biedroń nie powinien być zagrożeniem dla prezydenta Andrzeja Dudy w nadchodzących wyborach. Jeśli natomiast w wyborach na Prezydenta Polski wystartuje (...)

Zobacz pełny wpis »
CBA zatrzymało byłego policjanta po przyjęciu przez niego łapówki!   Funkcjonariusze gdańskiej Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali byłego policjanta zaraz po przyjęciu przez niego 50 tyś zł, co stanowiło pierwszą transzę łapówki. Zatrzymany obiecywał załatwienie spraw karnych w zamian za 100 tyś zł - poinformowało w śro (...)

Zobacz pełny wpis »
Bezwizowa możliwość podróżowania do Stanów Zjednoczonych do90 dni w celach turystycznych i w celach biznesowych będzie możliwa od 11 listopada tego roku, a więc dosłownie za kilka dni - poinformował w środę prezydent Andrzej Duda   Prezydent podczas wystąpienia w Pałacu Prezydenckim podkreślił, że ambasador USA Georgette Mosbacher poinformowa (...)

Zobacz pełny wpis »