Szlachetnezdrowie

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wałbrzych
Główny blog szlachetnezdrowie.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-03-11
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Szlachetnezdrowie

Grzybica pochwy to bardzo uciążliwa dolegliwość dotykająca większość kobiet w różnym wieku. Szczególnie narażone są na nią kobiety w okresie dużych wahań hormonalnych (ciąża, menopauza). Czynniki sprzyjające rozwojowi grzybicy pochwy Grzyby lubią środowisko ciepłe, wilgotne i ciemne, dlatego bardzo łatwo rozwijają się w pochwie. Czynnikami dodatkowo sprzyj (...)

Zobacz pełny wpis »
Taping sportowy to jedna z technik fizjoterapii w medycynie sportowej polegająca na specyficznym oklejaniu specjalnymi taśmami fragmentów ludzkiego ciała. Oklejanie to ma na celu leczenie kontuzji oraz dysfunkcji narządów ruchu głównie u sportowców. W technice tej wykorzystuje się taśmy sztywne, nierozciągliwe, które zmniejszając zakres ruch&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Synocrom Forte, to zaawansowany lek, dzięki któremu możliwe jest leczenie różnych problemów ze stawami. Dzięki nowatorskiej technologii, lek ten charakteryzuje się wieloma zaletami. Oto najczęstsze z nich.   Szybkość Dzięki dożylnemu wprowadzaniu, Synocrom Forte jest lekiem niezwykle szybkim. Jest to oczywiste, chociażby ze względu na sam (...)

Zobacz pełny wpis »
Apteki internetowe stają się coraz bardziej popularne. Bardzo dużo osób decyduje się na korzystanie z tego typu stron. Jednak jak każde sklepy, apteki działające w internecie mają swoje wady oraz zalety. Przede wszystkim należy mieć świadomość, iż apteki internetowe są tanie. Często może zdarzyć się, iż ich ceny będą niższe nawet o kilkanaście procent w porówna (...)

Zobacz pełny wpis »
  Problemy z trądzikiem ma niemal co drugi nastolatek. Okres dojrzewania i towarzysząca mu burza hormonów niezbyt korzystnie wpływają na stan skóry. Zły stan cery to bardzo często ogromny problem dla dorastającego młodego człowieka. Nic zatem dziwnego, że na rynku znajduje się tak dużo wszelkiego rodzaju preparatów do pielęgnacji cery tłustej i trądziko (...)

Zobacz pełny wpis »