Szkolniak

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog szkolnyraj.blogi.pl »
Data urodzenia 1986-08-06
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Szkolniak

Dużym problemem w dzisiejszych czasach jest to, że dzieci mają zbyt ciężkie plecaki. Powoduje to wzrost wad postawy, które mogą mieć bardzo duży wpływ na przyszłe życie dzieciaków. Szkoły próbują reagować na ten problem - gwarantują szafki w szkole, zajęcia korekcyjne i tym podobne. Czy jest jednak coś, co możemy wprowadzić w życie by zmni (...)

Zobacz pełny wpis »
Lipiec i sierpień to miesiące, w których rodzice kompletują wyprawki dla swoich pociech. Z pewnością niektórzy oszczędzali na ten cel pieniądze przez wiele poprzednich tygodni. Jak wiadomo dzisiaj oferta szkolnych przyborów jest niezwykle bogata i nic dziwnego, że dziecko chciałoby mieć wszystkie piękne przedmioty. Numer jeden - plecak Najważnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Niestety okazuje się, że wymagania w wielu placówkach edukacyjnych i poza edukacyjnych są coraz wyższe. Są to oczywiście wymagania dotyczące sprzętu i akcesoriów szkolnych jakie dziecko czy też nastolatek powinno posiadać. Czy coś takiego faktycznie ma rację bytu? Jakość zawsze przekłada się na sprzęt i posiadane akcesoria Niewątpliwie w wielu ar (...)

Zobacz pełny wpis »