Szatynkaa

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Kinga Dawidowicz
Główny blog szatynkaa.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Szatynkaa

Nie trzeba grać w Lotto..:-) Pewnego dnia pewna starsza dama przyszła  do Deutsche Bank z torbąpełna pieniędzy. Podeszła do stanowiska  i  poprosiła o prywatną rozmowę z prezesem banku, gdyż chciała otworzyć konto, a "proszę zrozumieć, chodzi o wielka sumę pieniędzy"... Po długotrwałych dyskusjach pozwolono s (...)

Zobacz pełny wpis »
Szczeciński sąd aresztował na trzy miesiące rodziców czteromiesięcznego chłopczyka, który w sobotę zmarł w szczecińskim szpitalu dziecięcym. Dziecko wcześniej było pobite i zgwałcone. W poniedziałek 31-letniej Elżbiecie P. i 27-letniemu Grzegorzowi M. (nie byli małżeństwem) postawiono zarzuty: ojcu - zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem oraz posiadania amun (...)

Zobacz pełny wpis »
Bardzo dawno temu, w Boże Narodzenie Święty Mikołaj przygotowywał się do swej corocznej podróży. Jednak wszędzie piętrzyły się problemy... Czterech elfów zachorowało, a ich zastępcy nie produkowali zabawek tak szybko jak elfy, więc Mikołaj zaczął podejrzewać, że może nie zdążyć... Pani Mikołajowa oświadczyła Mikołajowi, że jej mama (...)

Zobacz pełny wpis »
... nie jestem żadną wojującą feministką......  nie uważam wcale, że kobiety są lepsze.....  Ale dlaczego jak tylko poproszę o coś ojca mojego dziecka, to nie tylko, że nie załatwi, to jeszcze spierdoli wszystko......  Wysłałam go tylko z dzieckiem do dentysty..... Na wizytę czekałyśmy dwa tygodnie i co........   "On" do takiej niekompetent (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak byłam mała wszystko wydawało mi się takie proste. Nawet moje życie było zaplanowane. Bo przecież grzeczne dziewczynki tak mają. Tylko nikt wtedy zapewne nie myślał,że zaczną mnie interesować rzeczy, które nie przystoją wychowanym dziewczynkom. Brnęłam w tym. Każda decyzja przeze mnie podjęta, spotykała się z krytyką najbliższych. Nawet książe, który pr (...)

Zobacz pełny wpis »
scenka w supermarkecie....Osoby:Energiczny Chłopczyk - dziecina  dynamiczna, nadmiernie przedsiębiorcza.Zrezygnowana Mamusia -  posiadaczka synka i obfitych zakupów. Nobliwa Staruszka - przedstojąca mamusi w kolejce do kasy.Wymalowana  Blondyna - przedstojąca Nobliwej Staruszki, model "tipsy, tapetai woda utleniona".Miejsce i czas akcji: Znany Supermarket, (...)

Zobacz pełny wpis »
Pewien człowiek znalazł jajko orła.Zabrał je i włożył do gniazda kurzego w zagrodzie.Orzełek wylągł się ze stadem kurcząti wyrósł wraz z nimi.Orzeł przez całe życiezachowywał się jak kury z podwórka, myśląc, że jest podwórkowym kogutem.Drapał w ziemi szukając glist i robaków.Piał i gdakał. Potrafił nawettrzepotać skrzydłamii fruwać kilka metrów w p (...)

Zobacz pełny wpis »
... $%^&*()_ Echh muszę się wykrzyczeć..... !!!!!!!!  Poranna rozmowa z kolegą z pracy na temat ..... aborcji...... Jakże mnie......... !  Dlaczego faceci nie potrafią rozmawiać, szanować innych zdanie..... Po prostu nie potrafią...... Opowiadam o własnych wewnętrzych odczuciach..... Po prostu przedstawiam własne spojrzenie na ten temat......&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Czuję, że ze mną dzieje się coś złego....  Czuję to ja i moje ciało... Wczoraj wieczorem straciłam przytomność, osuwając się po ścianie...  na kilka sekund.....  Dzisiaj nie czuję nic......   a może wolałbym nie czuć nic...  bo jest mi naprawdę niewygodnie w moim ciele... Do lekarza nie po drodze...  Wczoraj zostało mi już wyt (...)

Zobacz pełny wpis »
.... piewsze zakupy do nowego mieszkanka mam już za sobą....  jeszcze tylko łóżko i komoda i mogę się wprowadzać... Chyba stanę się specjalistką od mebli..... tak dużo już o nich wiem...:) Które to już mieszkanie, które mebluję dla siebie....? trzecie.... nie, czwarte.... Już naprawdę mam to we krwi.... Jednak tym razem pierwszy raz do tego tak się przyk (...)

Zobacz pełny wpis »