Szaradoniczka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Piła
Główny blog szaradoniczka.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-06-05
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Szaradoniczka

Witam wszystkich! Jak wiecie niedługo zaczyna się czerwiec, dlatego chce dodać pare kwiatów, które kwitną w czerwcu. Piwonie, to jedne z najpiękniejszych kwiatów, jakie zakwitają w naszych ogrodach. Przybyły do Europy z Japonii oraz Chin, gdzie znano i uprawiano je od bardzo dawna. Tam też do dzisiaj są symbolem powodzenia, dostatku, szczęścia i pomyślności. (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich! Dzisiaj opowiem troche o Werbenie ogrodowej. Jest to roślina jednoroczna, popularna w uprawie.W zależności od odmiany, może mieć pokrój wzniesiony lub płożący i osiąga wysokość 20-45 cm. Liście są podłużne lub jajowate, a łodygi owłosione. Werbena tworzy duże, pachnące grona o barwie białej, żółtej, różowej, czerwonej lub fioletowej.Rośl (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam wszystkich! Dzisiaj opowiem wam o Czubacie ubiorkolisnej. Jest to roślina jednoroczna należąca do rodziny astowatych. W środowisku naturalnym występuje w Australii. W środowisku naturalnym występuje w Australii. Czubatka ma wzniesiony, silnie rozkrzewiony pokrój i dorasta do 40 cm wysokości. Łodygi są cienkie a liście drobne i wąskie.Kwiatostany - koszyczki o śre (...)

Zobacz pełny wpis »