Symbol_malin

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Oebisfelde
Główny blog symbol-maliny.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-12-20
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Symbol_malin

Już przerabiałam nie raz przez ten rok  widok nędzy i rozpaczy: siedzi i ryczy, chodzi i podnosi głos, kuli się i próbuje coś zrozumieć. Cześć, to ja. Gdybym powiedziała teraz psychiatrze co po raz kolejny przeżywam i czuję w środku , w głowie to mam kaftan gratis. Napiszę to bo mówiłam wiele razy, krótką pamięć cholera mam. Daj sobie spokój ze swoi (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdecydowanie nie mam w sobie konsekwensji, wiem, tylko ode mnie zależy czy zacznę posiadać tą magiczną moc. Chciała bym żeby ona przyszła tak sama, bez mojego wysiłku. Paradoks, chcę zmienić swoje życie na leszpe nie wkładajac w to wysiłku czyli gówno się zmieni. Paradoks, mam ogromną świadomość tego, że jesli będę zaamagżowana na SMOIM życiu, tak jak byłam do tej pory na ra (...)

Zobacz pełny wpis »
Postanowiłam pisać gdy mimo pozorów spokojnenj twarzy w srodku targaja emocje ktróre sa ostanio bardzo bliskie, chodz nie powinny, chodz sprawia je osoba bliska. Bliska ? ... On już nie jest bliską mi osobą, nawet nie wiem kiedy przestał nią być bo moja naiwność nie zna granic. Tak, usłyszłam że jednak nie potrafi i nie chce być ze mna. Tutaj na parwdę nie chodzi o py (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy to ze mną jest coś nie tak? Bawił się kosztem mojego zdrowia psychicznego, moimi uczuciami i mam tak nagle zapomnieć i rozmwiać z nim jakby się nic nie stało. On tego oczekuje. Przykro mi bardzo, ale ja nie chcę już mieć kontaktu z tym człowiekiem. Jest we mnie pełno złości, nie o to że zbyt wiele się wydarzyło i nie chce ze mną być ale o to w jaki sposób przekonywa (...)

Zobacz pełny wpis »
robie (...)

Zobacz pełny wpis »