Sylwia0

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog kaczuchy.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-02-14
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 89 dni temu

Najciekawsze wpisy Sylwia0

Radom znajduje się w centralnej Polsce, w południowej części województwa mazowieckiego, nad rzeką Mleczną.  Legenda głosi, że nazwa miasta pochodzi od zdania ,,Rad dom bym tu zbudował, wypowiedzianego niegdyś przez oczarowanego osadą przybysza. Tak naprawdę nazwa "Radom" - pochodzi od imienia dawnego właściciela - Radomira. W Radomiu są or (...)

Zobacz pełny wpis »
Tydzień temu, czyli 24.09 wybrałam się razem z moja klasą na wycieczkę. Pojechaliśmy do Torunia. Podróż mineła mi zaskakująco szybko, a to zapewne dlatego bo jej wiekszxą część przespałam.  Pierwszego dnia mieliśmy zaplanowane nocne zwiedzanie zamku w którym spaliśmy i wycieczkę do muzeum piśmiennictwa i drukarstwa. Na początku wybraliśmy si (...)

Zobacz pełny wpis »
Dnia 15.09 wybrałam się razem z klasą do kina na film pt. ''Piłsudski". Zarówno mi, jak i reszcie klasy film zbytnio się nie podobał. Był straszie pocięty, przez co trudno było się połapać i coś zrozumieć. Dodatkowo kamarzysta strsznie trząsł kamerą. Jednym z plusów była gra aktorska głównego bohatera oraz scenografia(?). Myślę, że jeśli (...)

Zobacz pełny wpis »