Swinkipeppy

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kartuzy
Główny blog dojrzewanie.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-03-02
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Swinkipeppy

Hejka! Dziś zajmiemy się tematem o którym część ludzi wstydzi się mówić. W dzisiejszych czasach nastolatkowie spotykają się z presją dotyczącą ich pierwszego razu, ponieważ dużo osób robi to w dość młodym wieku i inni nie chcą być "gorsi". To czy uprawialiśmy już sex czy nie to nasza prywatna sprawa i nie powinniśmy się tym chwalić lub (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej!  Jak powiedział Paulo Coelho: „Miłość jest niemądrą siłą, kiedy staramy się ją kontrolować, niszczy nas, kiedy próbujemy ją uwięzić, to nas zniewala. Kiedy staramy się ją zrozumieć, pozostawia w nas uczucie zagubienia.” Większość z nas przeżyła już swoją pierwszą miłość, część ma to przed sobą. Pierwsza miłość, choć (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka! Część uczniów bywa ofiarami przemocy w szkole i chodź tyle mówi się o tym, żeby zgłaszać ten problem nauczycielom lub rodzicom nie robią tego, ponieważ się boją. Zanim wyśmiejesz swojego kolegę/koleżankę, uderzysz go/ją lub w jakikolwiek inny sposób sprawisz mu/jej przykrość pomyśl: "Czy chciałbym/chciałabym żeby ktoś mnie tak tr (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka!  Na pewno każdy z nas zna osobę, która jest "fałszywa ". Oznacza to, że rozmawiając z nami mówi/ zachowuje się inaczej niż gdy nie ma nas w pobliżu, aby uniknąć takich sytuacji, zanim komuś zaufamy, musimy się upewnić, czy to odpowiednia osoba. Nie zawsze jednak pozornie prawdziwy przyjaciel okazuje się nim być. Ludzie się zmieniają, zaz (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć!  Homoseksualizm to jeden z największych "problemów" XXI wieku. Ludzie uważają, że jest to choroba, wymysł, chęć zwrócenia na siebie uwagi lub po prostu uważają to za obrzydliwe. Są też osoby, które to akceptują i nie mają z tym problemu. Homoseksualista to też człowiek, zasługuje na szacunek jak każdy z nas. Nie możemy traktowa (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka! Coraz więcej nastolatków pali papierosy (także e-papierosy), bierze narkotyki lub pije alkohol. Większość z nich robi to, żeby pokazać jacy są "fajni". Jeśli chcecie, aby inni was polubili pokażcie, jacy jesteście, że można na was liczyć, porozmawiać z wami itp. Niszczenie swojego zdrowia nie jest warte zwrócenia na siebie uwagi. Zamiast marnow (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Sami wiecie jak to jest z naszymi rodzicami.Czasami zbyt bardzo się o nas martwią, z kim wychodzimy i co robimy.Powinni nabrać do nas większego zaufania i z nami porozmawiać ,z kim przebywamy,żeby się nie denerwowali. Musimy im pokazać,że jesteśmy odpowiedzialni.Gdy nabiorą do nas zaufania zobaczą,że nie muszą się już tym tak przejmować i będą pozwala (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Dziś zajmiemy się poważniejszy tematem, czyli okaleczaniem się. Cześć robi to chcąc pozbyć się cierpienia, a część chce zwrócić na siebie uwagę. Cięcie się nie jest dobrym sposobem na pozbycie się negatywnych emocji. Blizny tylko przypominają nam co złego działo się w naszym życiu. Zamiast robić sobie krzywdę lepiej poinformować dorosłych (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka! Wielu z nas chciałoby mieć najdroższe ubrania, ale nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Pewnie nie raz w swoim otoczeniu spotkaliśmy się z krytyką dotyczącą naszego ubioru. Niestety często przejmujemy się opinią innych, co jest błędem. Nie powinniśmy zmieniać swojego ubioru ze względu na innych, to nie nasza wina, że nas na coś nie stać. Powinniśmy (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemka! Tak jak większość z Was jesteśmy nastolatkami, którzy szukają odpowiedzi na niektóre pytania. Wiele osób zmaga się z podobnymi problemami. Jest to blog dla młodzieży i nie tylko. Każdy z Was znajdzie tu radę, która pomoże choćby w minimalny sposób. Mamy nadzieję,że odnajdziecie tu odpowiedzi na nurtujące Was zagadniena. Ch (...)

Zobacz pełny wpis »