Swietlica.wlodawa

Profil blogerki.


swietlica.wlodawa

Informacje ogólne

Lokalizacja Włodawa
Główny blog swietlica-wlodawa.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-05-23
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 48 dni temu

Najciekawsze wpisy Swietlica.wlodawa

 Tworzyliśmy slime'y, strzelały wodne balony i .........   CHCESZ WIEDZIEĆ WIECEJ ???   PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO !!!   (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj na zajęciach, w formie zabawy, uczyliśmy się zasad prawidłowego sortowania odpadów. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnością podziału odpadów na poszczególne frakcje. Sortowanie okazało się bardzo proste. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do prawidłowego sortowania odpadów.     (...)

Zobacz pełny wpis »
UWAGA, UWAGA!!!   W związku z aktualnymi wytycznymi co do zachowania środków ostrożności w placówkach wsparcia dziennego informujemy, że:   DYSPONUJEMY DODATKOWYMI MIEJSCAMI WOLNYMI ZARÓWNO W GRUPIE I i II. KARTA ZGŁOSZENIA i niezbędne druki znajdują się w zakładce "REKRUTACJA"   Serdecznie zapraszamy!!!   (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj próbowaliśmy swoich sił w eksperymentach chemicznych. Wszystkie zostały przeprowadzone z produktów, które każdy z was może odnaleźć we własnej kuchni. Zachęcamy do zabawy w domu. Polecamy film z instruktażem https://youtu.be/8vNmg4erfU (...)

Zobacz pełny wpis »
A oto zapowiedź tego, co jeszcze przed nami..... WARSZTATY SZYDEŁKOWANIA pod okiem Pani Wioli, mistrzyni tego rękodzieła... Szczegóły już wkrótce...   (...)

Zobacz pełny wpis »
Warsztaty szydełkowania ruszyły "pełną parą". Pani Wioletta z ogromnym zaangażowaniem prezentuje uczestnikom znane techniki.     (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi za słodki upominek. Dzieciaki były zachwycone.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Piękna, słoneczna pogoda zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Udaliśmy się więc na spacer nad rzekę Bug.Jedynym mankamentem naszego spaceru były gryzące komary;)   (...)

Zobacz pełny wpis »
W ramach zajęć świetlicowych udaliśmy się do Muzeum we Włodawie. (...)

Zobacz pełny wpis »