Swietlica.wlodawa

Profil blogerki.


swietlica.wlodawa

Informacje ogólne

Lokalizacja Włodawa
Główny blog swietlica-wlodawa.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-05-23
Wiek 49 lat
Ostatnia aktywność 8 dni temu

Najciekawsze wpisy Swietlica.wlodawa

 Tworzyliśmy slime'y, strzelały wodne balony i .........   CHCESZ WIEDZIEĆ WIECEJ ???   PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO !!!   (...)

Zobacz pełny wpis »
    Nasza maleńka pomoc Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum. Swoim doświadczeniem wsparła nas Natalia z Ukrainy. Dziękujemy (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj na zajęciach, w formie zabawy, uczyliśmy się zasad prawidłowego sortowania odpadów. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnością podziału odpadów na poszczególne frakcje. Sortowanie okazało się bardzo proste. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do prawidłowego sortowania odpadów.     (...)

Zobacz pełny wpis »
Lato i wakacje juz dawno za nami a my często wracamy do wspomnień  jak było nam z wami rewelacyjnie. Wpólnie spędzony czas mijał nam aktywnie, wesoło a czasem pouczająco i poważnie... Pozdrawiamy... (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
UWAGA, UWAGA!!!   W związku z aktualnymi wytycznymi co do zachowania środków ostrożności w placówkach wsparcia dziennego informujemy, że:   DYSPONUJEMY DODATKOWYMI MIEJSCAMI WOLNYMI ZARÓWNO W GRUPIE I i II. KARTA ZGŁOSZENIA i niezbędne druki znajdują się w zakładce "REKRUTACJA"   Serdecznie zapraszamy!!!   (...)

Zobacz pełny wpis »
OPERACJA CZYSTA RZEKA -niezawodna ekipa od "zadań specjalnych". Fot. Zuzanna Guczko (...)

Zobacz pełny wpis »
Rodzina. Tu zaczyna się życie a miłość nigdy się nie kończy.     (...)

Zobacz pełny wpis »
Drzewo miłości, miłości do siebie. Jak trudno znaleźć w sobie coś dobrego, z czego jestem dumny, w czym jestem dobry. Nasze drzewo zaczyna rosnąć w siłę, wypuszcza młode listki.   (...)

Zobacz pełny wpis »