Swietlica.wlodawa

Profil blogerki.


swietlica.wlodawa

Informacje ogólne

Lokalizacja Włodawa
Główny blog swietlica-wlodawa.blogi.pl »
Data urodzenia 1973-05-23
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 75 dni temu

Najciekawsze wpisy Swietlica.wlodawa

 Tworzyliśmy slime'y, strzelały wodne balony i .........   CHCESZ WIEDZIEĆ WIECEJ ???   PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ, ŻE WARTO !!!   (...)

Zobacz pełny wpis »
Innowacyjna Akademia cz.2   Na początku był chaos... Po chwili myśli nabrały formę. Eko, Glamour, Minimalizm, a może Recykling? Dziś przekonaliśmy się, że każdy z nas może przygotować dekorację adwentową w swoim domu. Wystarczy niewiele...Inspiracja jest wokół nas Dziękujemy Ewelina Samczuk (...)

Zobacz pełny wpis »
  Łączymy teorię z praktyką. Poznaliśmy zasady savoir vivre. Każdy wychowanek opanował sztukę składania serwetek, nakrywania do stołu. Strach ma wielkie oczy. Efekty oceńcie sami. Dziękujemy Marta Guczko   (...)

Zobacz pełny wpis »
"Twoje zdanie jest dla mnie ważne" "Każdy popełnia błędy" "Zróbmy to razem" "Doceniam twoje starania" Cotygodniowe spotkania z psychologiem Panią Anetą Demczuk.   Tu spotyka się życzliwość, szacunek, dziecięca radość. (...)

Zobacz pełny wpis »
    Nasza maleńka pomoc Włodawskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum. Swoim doświadczeniem wsparła nas Natalia z Ukrainy. Dziękujemy (...)

Zobacz pełny wpis »
Cicha noc, święta noc... Spotkanie opłatkowe wśród najbliższych naszemu sercu: Mamy, Taty, Babci, Dziadka, Siostry i Brata. Wyjątkowy wieczór zadumy, pokoju i serdeczności, przepełniony wzajemną wdzięcznością i dobrym słowem. fot. Zofia Kanarszczuk (...)

Zobacz pełny wpis »
Innowacyjna Akademia   -to nasz autorski projekt. Ideą są spotkania z mieszkańcami Włodawy, którzy chcą podzielić się z wychowankami świetlicy swoją wiedzą, umiejętnościami, talentami. Na pierwszym spotkaniu uczyliśmy się pleść kwietniki z makramy, która jest starożytną techniką ręcznego wiązania sznurków. Idealny prezent pod choinkę. Wielkie brawa Elżbi (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza (5 grudnia) już za nami. Wspaniałe dziewczyny Weronika Grzywaczewska i Natalia Horszczaruk od kilku lat dzielnie nas wspierają. Dziekujemy. (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj na zajęciach, w formie zabawy, uczyliśmy się zasad prawidłowego sortowania odpadów. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem i umiejętnością podziału odpadów na poszczególne frakcje. Sortowanie okazało się bardzo proste. Zachęcamy wszystkich mieszkańców do prawidłowego sortowania odpadów.     (...)

Zobacz pełny wpis »