Swiatniebieskimioczami

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Frauenfeld
Główny blog niebieskimioczami.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-03-31
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 250 dni temu

Najciekawsze wpisy Swiatniebieskimioczami

  Czasami życie stawia nas przed trudnymi decyzjami. Zwlekamy z podjeciem odpowiedniego wyboru z obawy przed utratą czegoś co budowaliśmy długi czas, czasami latami. Tak naprawdę odkładamy wszystko co ważne na później. Co najgorsze zaczynamy traktować naszych bliskich przedmiotowo i "rzucamy" ich w kąt jak starą przytulanką, której po dorośnieciu j (...)

Zobacz pełny wpis »
Od jakiegoś czasu mieszkam w kraju niemieckojęzycznym. Zaczęło się jak u typowego Kowalskiego. Wyjeżdzam za granicę, bo potrzebuję pieniędzy na... W moim, a właściwnie naszym przypadku powodem była chęć ślubu. Pięknego. Takiego naszego. I tak było... Wyjechaliśmy, zarobiliśmy pieniądze wzieliśmy ślub i zarzekaliśmy się, że zostajemy w naszej ojczyźniej. Ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Podobno kobiety, które kończą jakiś etap w swoim życiu zazwyczaj ścinają włosy, zmieniają garderobe czy też wprowadzają do swojego małego świata inne drobne zmiany. Również zakończyłam jeden etap i wkraczam w nowy. Jednak moje włosy są na swoim miejscu, garderoba nadal taka sama... Ja postanowiłam założyć bloga. Od kiedy pamiętam zawsze chciałam (...)

Zobacz pełny wpis »