Swiat_rzeczywisty

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Monika Podleśna
Lokalizacja Rybnik
Główny blog wiat-rzeczywisty.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-04-18
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Swiat_rzeczywisty

Najciekawsze wpisy Swiat_rzeczywisty

RANIE NARKOTYKÓW JEST JAK WEJŚCIE W LABIRYNT. NAJLEPSZE WYJŚCIE- NIE WCZODZIĆ „ Weź a zobaczysz jak się wyluzujesz ” To najczęstsze słowa które słyszysz od dealera. „To Ci pomoże się wyluzować ”, „ będzie cool, przekonasz się” ......myślisz-„ Jeden raz nie zaszkodzi ” , a potem bierzesz, bierzesz i znowu... Nie umi (...)

Zobacz pełny wpis »
"Łzy w szklanych dłoniach”   „Budzi mnie deszcz, przestraszona rzucam w kąt starą książkę, więdnę jak kwiat, jak kwiat w twoich oczach, jedna cisza, jedna myśl, jeden cichy głos, jedno słowo....” „Wiatr zrywa się, przestraszona, głód napełnia moje oczy, cień moich  łez, moich łez  w szklanych dłoniach... Jedna cisza, jed (...)

Zobacz pełny wpis »
Te śłowa są mi dobrze znane i wcale nie jestem z tego powodu w jakiś sposób dumna. Dzisiaj w mojej szkole wydarzył się niezbyt przyjemnydla mnie incydent. Prałam się z laską, no dobra nie będę kłamać bo ona akurat nie była zbyt ładna, wręcz przeciwnie była niska,gruba, mała choć o dwa lata starsza odemnie, miała potwornego zezai na dodatek czerwone włosy jak M (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlamnie bardzo ważne jest by osoba z którą mam doczynieniaposiadała własny styl,własne zdanie.By była szczera bo nawet najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. By nie bała się wyrażać własnego zdania,własnych upodobań..By była zabawna i odważna.Uważam że tacy ludzie,jeżeli wiedza co to znaczy ''kompromis'' mogą w życiu zajść naprawdę daleko.  &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj na hiście mieliśmy pisać nieobowiązkowe wypracowanie na temat prawa Hammurabiego z 17w p.n.e. czyli tak zwanego prawa- ,, Oko za oko, ząb za ząb ". Jak tam zaczełam wypisywać to, co tak naprawde o tym myśle i że nasi polscy politycysą komeryjni i tak ich tam objechałam że prawde mówiąc nie chciałabym żeby ktoś z nich tp kiedykolwiek przeczytał... Pan od h (...)

Zobacz pełny wpis »
To prawda.Coraz więcej osóbzrobiłoby wszystko by tylko być bogatym.Zabiło by swoją rodzinę,przpadkowego przechodzia czy biedną staruszke z rętą w torebce.A co na to politycy??? ''Nie możemy nic zrobić", "pod tym względem jesteśmy bezradni", "Staramy się jak możemy"-odpowiadają wszyscy zgodnie,chórem.Bezrobocie to bardzo dobry temat do dyskusji.Ale czy ktoś się o (...)

Zobacz pełny wpis »
Fascynuje mnie taka muza jak polski hip hop. Kręci mnie breake dance i skateboarding.To cała ja .... :-> Jestem wierną fanką polskiego hh. Między innymi: Ski skład,Molesta,Peja,DJ 600v, TEDE, Wychowani Na Błędach, DKA i dużo dużo innych.Mam około 40 płyt z mużą hh. Uwielbiam czasem popatrzećjak jakieś przystojne gostki tańczą breaka.Troche świerzego mięska (...)

Zobacz pełny wpis »
Sorki ze tak dlugo nie pisalysmy,ale obydwie mamy malo czasu a duzo zajec.Heheheheheheh!!!To był zart oczywiscie!!!hahhahahahaha my a duzo zajec hahahahaha ale mniejsza z tym.Weekend minal nam super ale moglo byc lepiej...moglo byc hyhy wiecej zabawy ale nie bylo :( ale za to byly zjeby!!!!!!!!!!Z pana KUCJASA,TOMASZA KUCJASA !!!!!hahahahahahahah on jest zajebisty!! "wczoraj kurwa (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jutro Gangstar a ja jestem chora....zawsze mam pecha jk dzieje się coś zajawkowego i mam szanse na tym być, jak nuż mi się uda przekonać rodzinke....to musze się rozchorować!!!!!!!!!!!  ''Bądż dzieckiem jak najdłużej Jak dziecko baw si i śmiej kochaj jak dziecko I serce dziecka miej" Chciałabym nie mieć żadnych zmartwień i obowiązków, wiem że dl (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat jest bez sensu.Czasami się nawet zastanawiam co ja tu do ch***** robie???Z kąd się wzieam???No wiem... Niektóre osoby napisayby mi że splodzili mnie rodzice albo sąsiedzi.Dlatego tu jestem.Lecz w tym tkwi soś więcej i w tym problem że nikt na tym świecie mi na to nie odpowie. ******Realia to świat realistyczny czyli bez zbędnych zudzeń.Moga bym się tak rozpisy (...)

Zobacz pełny wpis »