Swiat_piwa_regionalnego

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Chodzież
Główny blog swiat-piwa-regonlnego-konin.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-12-15
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Swiat_piwa_regionalnego

Zapraszamy!!!  W sobotę tz. 05.07.2019r. zapraszamy na darmową degustcję własnego browaru.  Warzelnictwo piwa w regionie Konińskim ma wieloletnie tradycje, o których już zapomnieliśmy. Nasz Pub Świat Piwa Regionalnego pragnie przypomnieć o tej kulturze poprzez minibrowar, którego pracę można zobaczyć w naszym Pubie.     Minbrowar, (...)

Zobacz pełny wpis »
PIWO! NAJLEPSZE PIWO!!! Tylko w Pub Świat Piwa Regionalnego już w ten piątek (tz. 28.06.2019r.) darmowe, najlepsze, regionalne piwo. Zapraszamy wszytskich pełnoletnich na spróbowanie piwa w nowo otwartym Pubie Świat Piwa Regionalnego na ul. XXX w Koninie. Dla każdego klienta pierwsze piwo darmowe. W szcególności zachęcamy do spróbowania naszego włas (...)

Zobacz pełny wpis »
Pwio Bernardyńskie zaprasza do Świat Piwa Regionalnego!  Już od piątku tz. 19.06.2019r. w Świat Piwa Regionalnego zawita regionalne piwo Berdardyńskie, które wsoim niezwykłym samkiem przekona do siebie najznamienitszego smakosza piwa.  Przez cały tydzień promocyjna cena - tylko 8 PLN!!!    (...)

Zobacz pełny wpis »
Zapraszamy do uczestnictwa w konursie picie piwa na czas!  Każdemu chętnemu w dniu 12.07.2019r. dajemy DARMOWE piwo tylko musisz spełnić jeden warunek, wypić piwo jak najszybciej. Wszytskie wydarzenia będą relecjonowane na naszym InstaStory.    (...)

Zobacz pełny wpis »