Swf-woke

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kielce
Główny blog swf-woke.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-07-08
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Swf-woke

Książka przypadkiem kopnięta pod ścianę Strony jakby całe – nie wydarte A jak bliżej się przyjżeć to powydzierane Ile było i ile jest Warte?   A ratuje Cię tylko ten wstyd – bo znów się wstydzisz, a myśli błądzą bez ładu jak zostawiasz je same Tak pięknie mówiłaś jak bardzo nienawidzisz Śpiewu ptaków o 4:30 Nad R (...)

Zobacz pełny wpis »
... I gdzieś mają, jak bohatersko wbijam sobie kolejną szpilkę w kolano Dziwne swędzenie w lędźwiowym odcinku kręgosłupa Byłem zaskoczony, że jeszcze coś czuję Uczę się udawać, że myślę, że życie jest piękne Uczę się udawać, że myślę, że wcale mi się nie wydaje, że schody znów są do góry nogami I że nie wiem jak po nich wejść, m (...)

Zobacz pełny wpis »
Złapałem się na tym, znów Że maluje kwiaty Płatek po płatku Żeby kolory były bardziej, jak na obrazku   Łączę kwiatostan z łodygą Samo Ż na Rz zamieniam   Zaczynam od korzeni, choć są pod ziemią A później zielono, zielono I liście, omijając ciemne łyka Kwiat bardzo tęczowy, głównie w odcieniach niebieskiego i purpury (...)

Zobacz pełny wpis »
Nigdy - chyba, nie wykorzystam faktu,  Że czuję się jak prawdziwy artysta.   Chodzę, a raczej unoszę się - machając stopami Kilkanaście centymetrów ponad chodnikami.   I powinienem być dumny. Bo dumni bywają na ogół, Ci Co mają siłę iść Za zwrócone życie podziękować Bogu.   A Ja - Panie Niechaj mieszkam w tym g (...)

Zobacz pełny wpis »
Musiałem nauczyć się przesuwać stopy w odpowiednim kierunku Powłóczyłem przez trochę bezwładnym ciałem, tam - i z powrotem Po przyjęciu odpowiedniej pozycji na powrót Mimo, że już nie jestem horyzontalnie   Coś mi zasłania horyzont A miałem się tu tylko pojawić, żeby poszerzać horyzonty. Jeszcze dobrze chodzenie mi nie wychodzi, ale upor (...)

Zobacz pełny wpis »
I od pierwszego dnia w oczy się wpatrywać Bez żadnego sensu  I powoli pozbywać się kontroli   Zbyt powszechnie, w złości Z nastawieniem bardziej na nie niż tak Tracić resztki świadomości i stabilność zamienić w szał   A i tak, tak bardzo bym chciał byś się jej pozbyła.   I gdybyś choć przez chwilę była niemiła!   Nie wiem (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie mogę się skupić  I w głowie mam mętlik  Myśląc o mieście, za którym nikt nie tęskni    Jest tu kino, są parki Nie jest bardzo niebezpieczne Jest za to niepotrzebne, daremne i zbyteczne   Niby nie jest nam tu źle  I niczego się nie obawiam  Ale mam ochotę wyjechać - Nawet dzisiaj -  Choćby kurwa do Wrocła (...)

Zobacz pełny wpis »
(...) Ciekawe co byś powiedziała.Wydaje mi się, że cofając się trzeba byłoby uważać na pięty.Kolejny raz zamiast do przoduBardzo w moim stylu.Miałem czas, żeby przekolorować to sobie wiele razyWyciągnąłem wiele cennych wnioskówJestem strasznie senny w środyTrzeba kiedyś zmądrzećDorosnąć.Nic bym nie zmienił!SWF Woke. 05.02.2020 (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak się taki notes otwiera,  a notesy otwierać wypada. Chciałoby się patrzeć na coś wzniosłego Kawałek siebie zapisany na dużo za małych karteczkach  I pisząc te pierwsze słowa  Trzeba prosić - NIE - Błagać Żeby ten wspomniany uprzednio notesik  Zapisać do końca.    SWF Woke.  4.10.2017 (...)

Zobacz pełny wpis »
Jasne, że wszyscy odeszli   Widziałem ich w tych kolorowych przeźroczach, które w Londynie nazywałem kalejdoskopem I malowałem obrazy, tak jak Ty Ja - Słowami Ty - Słowami i pięknem   Nic dziwnego, że wszyscy odeszli Nożyczki cały czas leżą w tej samej szufladzie   SWF Woke. (...)

Zobacz pełny wpis »